Tražim dokumentaciju!

trebao bi mi katalog rezervnih delova ZMAJ-evog tarup-a 4 rednog , tacnije sve oznake za lezaje koji se nalaze na njemu , znaci njihova oznaka i koliko komada treba za datu stvar , na primer za radnu osovinu , hvala unapred
, ,

Nešto sam zeznuo
 
Poslednja izmena:
I meni se čini da ste nešto zeznuli jer ovo nije tarup za kukuruz nego adapter za kukuruz, a to su, po meni, dve različite stvari.
 
Можда неко има скен или линк за ИМТ 509 Д упутства за руковање и одржавање.
 
Da li to hoćete treći da znate iz koje knjižice ovo skeniram ili? Bitna je dobra volja i ne učiniti nikome štetu. Uvideo sam grešku kad sam poslao. I nema šta da Vam se čini , lepo piše Adapter ...
 
Normalno da znam iz koje knjižise ovo skenirate.Da li skidate uputstva sa ovog sajta pa postavljate na drugi zajedno sa ovim gospodinom što se zahvaljuje korisniku?Dodjite kod mene ima uputstva da zatrpate onaj forum.
 
Поштовани панонстиб! Немате Ви појма коју сам књижицу користио када сам делове скенирао и слао слике адаптера. Колико Сам упућен, све што је на сајту је јавни документ. Док ми неко не каже другачије. Вашу нетрпељивост можете исказати само према Вашим ближњим а не према члановима форума. Било да је то овај или неки други. Да имате имало добре воље поделили бисте знање са другима, који траже помоћ на неки начин. Ако грешим оповргните све и пошаљите, за почетак, неки линк или слику тог Тарупа. Добро ће доћи овом али и било ком другом форуму. Мислим да сте превише себични, да не кажем и нешто ружније, те да нас нећете удостојити тим информацијама. Везано за тему тражим документацију. Поздрав.:ppozdrav:

---------- Poruka napisana u 17:34 ---------- Prethodna poruka je at 17:08 ----------

 
Ako niste znali ja to šaljem samo na PP ili na e-mail, zbog takvih kao što ste Vi i onaj što vam se uvek zahvali kada nešto pišete protiv mene.A da znate da tu knižicu kako ste je nazvali imam u posedu i da znam odakle kopirate, ali znam da odavde skidate i postavljate na drugi forum e vidite zato ja neću da postavljam javno da Vi ne bi mogli da skidate. I vi ste stručnjak za ležajeve i to francuske pa malo sutra ste stručnjak takvih ima puna Srbija.Uopšte nisam netrpeljiv, samo prema takvima kao što ste Vi i Vama sličnim sam netrpeljiv.
Tačno neću Vas udostojiti sa informacijama jer sam rekao da dodjete po njih. Pozdrav.
 
Сматрам се позваним! Ако сматрате крађом постављање појединих линкова са овог форума на други реците да то није у реду и ја ћу скинути све које сам ''украо са овог '' и ставио на онај. Не видим разлог да ми Пето ставња 2 упозорења или шта већ. То што се шалим са пријатељима из другог форума нема никакве везе са онима који су се осетили прозваним и јављају се. Ако Пето сматра да може делити ''црвене или жуте картоне'' нека ми то ЈАВНО образложи. Немам појма о чему се ради- послао ми је упозорење за ''тешке речи'' и копију мог поста на чету пољопривредног форума. Образложење? Па нисмо ми забавиште па кад некоме не дође мама он почне плакати. Оно што сам ја радио не сматрам забрањеним радом а то што ви мене ''шпијунурате'' шта сам написао на другом форуму то је ваша срамота. Никакве заслуге нисам себи приписивао већ сам рекао одакле ми линкови. Нису линкови само са овог форума. Ја не тргујем оваквим информацијама. И искључите ''трагач'' auto-saved да и ја не постанем параноичан. Желим све најбоље!
 
Poslednja izmena:
Što se tiče linkova za dokumentaciju koju sam postavio, svako je slobodan prenositi je dalje pod uslovom da navede odakle potiče (tj. da navede "by Zombie666@" pored linkova). Moje linkove vrlo lako mogu naći gdje god da su postavljeni i ako nema naznake koju sam naveo kao uslov, ugasiću ih i napraviti nove. Mislim da je to u redu i prema svima kojima je dokumentacija potrebna, a i prema meni i drugima koji smo tu dokumentaciju skupljali.

Za dokumentaciju koju su postavljali drugi nemam komentara, ona je ipak njihovo "vlasništvo" te su slobodni raspolagati sa njom i ograničavati njenu distribuciju.
 
Поред твојих уредно стоји by zombie666. Највише сам их и користио због ''klikni''.
 
Хвала, то сам и ја пронашао али ту нема конкретних упутстава за покретање и руковање 509ком и прикључцима. Има добрих савета за одржавање које сам пронашао и за компатибилну Агрију 1700 али како га правилно покренути и користити - нема. Пошто не знам кад му је шта мењано и штеловано урадићу један сервис као после 200 радних сати. Е, а онда долази на ред како поставити и подесити плуг и како га ефикасно користити, затим треба то исфрезовати ( нпр. какви су то " ножеви са опругама којима се постиже дубина копања до 25 цм" ??), како прикачити и користити карданску приколицу...?
 
Jel neko ima radionicki prirucnik i/ ili katalog rezervnih delova za traktor Same Buffalo 130 export.
Trazio sam po internetu ali to sta sam nasao je bilo nepregledno (pricam o katalogu rezervnih delova, a radionicki prirucnik nisam nasao), pa ako neko ima unapred hvala
 
Nazad
Vrh