Totalni herbicidi

Ja sam uzeo Sikario, videcemo sta ce biti od njega.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
XD Definitions and Synonyms
an expression used in text messages or e-mails signaling happiness or laughter. XD is an emoticon. X represents closed eyes while D stands for an open mouth. OMG!
 
Ako sam dobro cala razumeo, u poljapoteci mu rekao čovek da ima poseban "total" za obale. Kao bolje na ostruge, drvenaste biljke deluje. Sad je l upoznat neko sa time, ili je cale nešto permutovao.
 
Jel koristio neko Agromarketov praskasti glifosat ? Rekose mi da moze da ispadne povoljnije od tecnog. Juce se vratio sa odmora pa rekoh da pripremim hemiju pa da prskam
 
Prskao sam strnjiku Totalom, nakon koliko dana smem da preorem budući da planiram tu sijati uljanu repicu? Jeli dovoljno 5-6 dana da glifosat odradi tj ubije koren?
 
Ljudi isekao sam trokrakim nozem ovu neku vrzinu kao zivu ogradu ali nije ziva ograda ne znam ni sam sta je.

IXJjwrm.jpg


oDkI8PM.jpg



E sada sekao sam sto sam mogao blize zemlji jer je kamenjar tezak.. cak sam i noz fino izgruvao..

PFRY8vH.jpg



Pitanje koje glasi mogu li ja sada ovo da preprskam totalom sto je ostalo da viri iz zemlje da ga zatrem, jer ne zelim da ovo vise raste tu ?
Prijatelj kaze da cu u zargonu dzabe da krecim i da sam trebao da prskam preko lista da provuce preko lista i da uvene.. Ja se ne razumem i ne znam nisam nikada imao dodira niti radio sa tim sredstvima, pa eto da ne bacam dzabe pare i rad, jel ce da ima efekta da prskam sa necim ili ne ?
 
Ako nema mnogo korenja ,zabuši ga sa burgijom i sipaj malo totala (koncentrovanog) ili sa četkom premaži mesto gde je odsečen.
 
Pa i ima, ali nije problem da se to odradi, veci je problem da ne bude uzalud, posto mi on rece kao da se na ovaj nacin ne postize nista..
 
Nazad
Vrh