Torpedo

Problem su zamenski delovi, konkretno meni je taj isti razvodnik(ventil) hidraulike trajao 9 godina a prošle sam stavio kako kaže kolega Luka socijalni i jedva je sastavio godinu dana.
 
Taj razvodni ventil je kao i sijalica!!
Čim za stavljaj novi

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Msm da je bio i 72 sa 4 cilindra imao ga jedan kod nas u selu 72 zelen sa crvenim felnama i nije imao hidro volan nego mehanicki
 
I moj 6206 neće da pali oko nule dugo vergla i muci se bas. Duva na iber samo tako a ulje i ne trosi bas uopste. Tako da ko zna sta je u motoru. A kada vergla beo dim izbacuje..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Ovom mom mislim da ni PVP nije nikad dirana a ni dizne nisu idealne. I kod mene beo dim dok vergla a iako mu radi grejac (onaj sa spiralnom zicom u usisnoj grani), opet tesko pali. Do duse i alnaser kao da slabo vrti, pa moram i njega prekontrolisati. Mozda ga i ovih dana rasturim jer svakakko ne mogu nista drugo raditi...
 
Kod mene je palio od prve na minusu i sa produvanim motorom (treci klip skroz unisten, sve karike popucale i stiblina unistena)

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Kod mene je palio od prve na minusu i sa produvanim motorom (treci klip skroz unisten, sve karike popucale i stiblina unistena)

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
Tako i kod nas, klip kako izvadis karike same ispadnu u delicima

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja moram da vieim zasto mi izbacuje ulje na izduvnoj grani, a ne pokazuje manjak ulja u motoru. Opada mi nivo ulja u hidraulicu. Da li neko zna sta bi mogao biti razlog?

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
To sto izbacuje na ozduvnu granu verovatno dugo radi u mestu na ler gasu.
Probaj ga u njivi pa vidi dal baca na izduvnu granu.nivo ulja u hidrauliku ako opada ili curi negde ili transportuje ulje u motor ali tad bi imao ulja preko maximuma na meracu motornog ulja.
 
Traktor je citav dan radio u transportu, skoro nikako nije bio u leru, do sada mi se to nije desavalo pa zato pitam. Vodjice su radjene sa generalnom motora, ne bi trebalo da su se vec potrosile

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Nisu vodjice garant.a to ulje kapne po neka kap na izduvnoj grani na dihtungu izmedju glava motora u izduvne grane?
 
Jeste na spoju izduvne i glave motora?

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh