Torpedo

i ja vucem 2.9 al drugom brzom a neki siri moras prvom eventualno sa duplim tockovima
 
Mačvanin 82 je napisao(la):
ma uzeo si pravu mašinu,nek te nasluži :ppozdrav: :D
Post je spojen: [time]1294481310[/time]
_________________________________________________
nego, drugari interesuje me koje setvospremače vučete za 90-tkom? ja vučem Agromerkurov 2,9m sa dva rotora ma me zanima dal bi mogao i veći za njega

pozzz za sve ponosne vlasnike zelenih Zmajeva :D :D :D
Jedan moj drug "bivsi ponosni vlasnik zelenih zmajeva"sad ima MTZ 82 i kaze da je ostao na dajca sad bi imao vise neuzoranih njiva.Jedino zali za Dajcevom udobnoscu,preglednoscu pri kacenju masina,potrosnji..... ali nije mogao da tanjira,dok sad sa MTZ om, :D
 
Ja sa 90td vučem conzum 2.8 tanjiraču bez problema,prenja vuča je uklučena i drugom ide,malo me nervira kod manjih parcela nekako nije baš okretan,ali radi poso.
 
pozdrav svima! Novi sam ovdje i imam jedno pitanje, a to je: Kako pojačati torpedov motor? Znači imam torpedo 75 ali mi se motor čini slab, pa bi ga pojačao. Koji je najjednostavniji način (a da to mogu sam doma napravit)?
Post je spojen: [time]1294649305[/time]
_________________________________________________
žiki je napisao(la):
pozdrav svima! Novi sam ovdje i imam jedno pitanje, a to je: Kako pojačati torpedov motor? Znači imam torpedo 75 ali mi se motor čini slab, pa bi ga pojačao. Koji je najjednostavniji način (a da to mogu sam doma napravit)?
 
kak odvrnut pumpu?? Možda misliš zakrenut, to jesam al jos uvijek malo fali za terat presu... Možeš malo preciznije? Jel tko zna kako se može povećat količina goriva? Kupio bi ja jačeg da imam para, ali ovaj me sluzi sasvim ok (4 godine bez ijednog kvara) samo točim i mjenjam ulje. Mnogi imaju problema s njegovom hidraulikom, al kazem ovaj moj sasvim ok...nemem prigovora,...samo da je motor malo jači bar 10 ks..
 
Pošto nemem baš puno iskustva sa Torpedom interesuje me kako funkcionišu ručice hidraulike na devedesetki,sa dugačkom se dižu i spuštaju poluge a ona kratka,koja je njena funkcija. Hvala.
 
ZORAN.BNS je napisao(la):
Pošto nemem baš puno iskustva sa Torpedom interesuje me kako funkcionišu ručice hidraulike na devedesetki,sa dugačkom se dižu i spuštaju poluge a ona kratka,koja je njena funkcija. Hvala.
Mislis pored nje?
 
imas 4 rucice hidraulike, jedna je za kipovanje za prikolicu, jedna za tanjiracu, jedna za poluge a pored te za poluge je koliko znam za plug u zavisnosti da li ores sa tockom na plugu ili bez stoji gore ili dole
bar je tako kod mene na 90ki
 
Nazad
Vrh