Torpedo

Ne mogu nigde naći vazdušno sedište a da je nisko od patosa da može u 539
Naslon se lako skraćuje
Ne bih para žalio!!!!
Volan mi je vrh iako je još uvek mehanički, e sedište pravo da mi je nabaviti spasio bi se!!!
Ima fabrički ono veće IMT, promenim ja i ležaje i amortizer ali nije to to!!!
Samo vazdušno sedište!!!!
U 560 sam nabavio FILIP KLJAJIĆ kao u rajkovici ono sa kosnicima što ima onaj veliki šraf napred za podešavanje i odlično je!!

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Jeste tako je i kod mene isri na 171 isto imas osecaj da patos dolazi i odlazi...
A bas sam hteo rec to na rusu ima za topling isti tako.
 
Da li neko koristi onaj usmerivac vazduha za grejanje kabine i da li moze da zagreje kabinu?

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Ja sam to imao i one cevi stavio nove fleksibilne, ne znam od cega su, uglavnom sam nasao i bilo ful.
Ali slabo greje, ceo dan u oranju ali samo uzmlaci vazduh u kabini, nista drugo.
Vidjao sam ljudi i neke kulere stavljali ali sve je to nista.
Adriatik velika kabina.
Ako je moguce, dobro zadihtovati i vebasto ubaciti, prava stvar.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Dobro hvala vam onda cu to da zaboravim,webasto da ugradim i miran.

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Ako se nemora ceo dan izaci iz traktora to ima smisla, ako se izlazi vise puta, onda svakako moras biti obucen dobro, a kad si obucen dosta je i kad ne duva nigde i da tako malo greje sa tim usmerivacem... ja kad radim u debelom odelu i pojavi se sunce, u 560 sve nazad otvoreno, odmah se kuvam, neznam sta bi jos da je zadihtovan...
 
Može da se doda još jedan hladnjak ulja u kabinu i ventilator!!!
Ne smrdi kao ka kad duva sa motora a radi posao!!


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Torpedo 75, da li je komplikovana zamena kandže za blokadu danas mi je pukla... znam da mora da se skida truba...

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Mislim da je blokada ispred truba na kratkim poluosovima gde su dobosi kocnica… po secanju mislim da nemoras trubu nego deklu hidraulika pa kroz taj otvor odgore izvuci viljusku i videti sta dalje. Taman prekontrolises uzubljenje KT par i vidis jel se potrosio taj glavni lezaj iza konusnog… ako se samo malo povecao zazor moze se dostelovati unavovanjem platne ali ima jako puno rastavljanja.
 
Nazad
Vrh