Torpedo

Da li je neko radio ovakvu prepravku felgi? Trebao bih par savjeta.
01b3c3becf8a6776be1b30dedfe8d993.jpg


Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Da li neko ima grejanje kabine na torpedu i kako se pokazalo sa onim usmwrivacem vrućeg vazduha?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Da li neko ima grejanje kabine na torpedu i kako se pokazalo sa onim usmwrivacem vrućeg vazduha?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Kod mene se nije dobro pokazalo, ubacuje i izduvne gasove u kabinu, a tokom ljeta sa u taj usmjwrivac nakupi svega pa i to ubaci onda u kabinu

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Pokusali su nesto ali nista specijalno, u prevodu, neces se ogrejati.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Na koliko se stezu glave ?
Drugo pitanje mijenjacu pogonsku lamelu . Pri kraju je a i vidi se da nije ravno hvatala , povrsina korpe je izgleda malo grbava . Ako ravnam korpu mijimalno , dali obavezno isto toliko moram skinuti i zamajac? Jel se ravnaju obe strane korpe iz dijelova , oba dijela koji nalijezu na lamelu ?
 
Зависи колико ћеш морати скинити потисну плочу на корпи,ако се иде минимално скидање онда замајац не треба дирати.
 
Naš TD 4806 posle 36 godina ima originalno sedište .Samo jednom je menjana presvlaka .Sundjer je isti.
 
Danas ponovio torpeda 45 sa sedistem. Posle 37 godina kod nas bilo je vreme za novo...🙂
Gde si kupio sediste? Ja imam ono polukruzno kao barska stolica u raspad stanju sa gumenim odbojnikom kao amortizerom. Znaju malo da bole ledja ako provedes vise od 5 sati u traktoru :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Gde si kupio sediste? Ja imam ono polukruzno kao barska stolica u raspad stanju sa gumenim odbojnikom kao amortizerom. Znaju malo da bole ledja ako provedes vise od 5 sati u traktoru :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Tako je i kod mene identicno bilo 🙂 raj za ledja. Uzeo u kdn novi sad, 6050 din sa postarinom 7100 din izadje. Valjda ve se malo i ledja obradovati...
 
Pexkap
Da da bog da ti potraje
Ja kupio isto za zmaja i izlomio ga drugi dan a i ja sam 115kg
Svo se pokrivilo
Onda sam ubacio kamionsko AGIS PTUJ radi kao doxa
Jeste Dorijane sad nam je uspeh 4 gume i sedište

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Pexkap
Da da bog da ti potraje
Ja kupio isto za zmaja i izlomio ga drugi dan a i ja sam 115kg
Svo se pokrivilo
Onda sam ubacio kamionsko AGIS PTUJ radi kao doxa
Jeste Dorijane sad nam je uspeh 4 gume i sedište

Sent from my moto e5 using Tapatalk
Ima podesavanje od 50 do 120 kg, ali u pravu si da to sve deluje dosta jadno materijal. Koliko ce trajati, videcemo, ja vagam 88kg, podesio sam na 90 na onom tockicu....
 
A koliko se stezu glave ? Jel mogu proci stari vijci ili moraju novi ?
Istezanje vijak se kontrolise tako sto ga meris do ispod glave(sestougla) fabricka duzina je 211mm a ne sme biti istegnutiji od 214mm. Prvo stegnes sve na 3mkp ili 30Nm sad jbm li ga valda je to 3 kile. A zatim ides glave 3 puta po 45 stepeni. Ako te sta jos zanima pitaj. Mi smo naseg 75 sve kroz prste propustili pa sam nakupio informacije.
 
Tako je i kod mene identicno bilo 🙂 raj za ledja. Uzeo u kdn novi sad, 6050 din sa postarinom 7100 din izadje. Valjda ve se malo i ledja obradovati...
Super. Taman da proverim i koliko kostaju setovi za generalnu. Mog Dajca izdala kompresija pa vise purnja na iberlauf nego na auspuh :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Momo mogu da se ubace i farovi od IMT-a 539. Bar je na moj moglo jer dole ima nosac za onaj veliki sraf. A ako volis da se igras moze i da se ubace komplet cetvrtasti farovi sa nosacima od Z101/Yuga i da se napravi maska (isto od Z101) pa to izgleda bas lepo.
 
Nazad
Vrh