Torpedo

Poslednja izmena:
Mikron servis hidraulike ima razvodnik hidraulike 12000din ima i garanciju. Treba da se raspitam i kupim mada do mikrona mi je 40km ići ću licno.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Jel ko skidao rezervoar na torpedu i jel mnogo zeznuto?Mora volan i tabla napolje to znam samo me zanima da mi neko pojasni kako naj lakse da ne lutam?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Jeli ugradjuvao neko pomocnu ojacanu hidruliku na torpeda 75? Da moze da nosi neki tezi plug ili tanjiracu? Koliko izadje orjentaciono materijal i ruke?
 
Koliko tezi plug? Ja nosim 757.3 i BNT 32 diska i 660lit prskalicu sa hidro granama i samo mucim traktor i sebe.
 
Koliko tezi plug? Ja nosim 757.3 i BNT 32 diska i 660lit prskalicu sa hidro granama i samo mucim traktor i sebe.
Imam obican imt 2 brazde ravnjak, pa sam mislio mozda da uzmem neki dve brazde obrtac lemkin za torpeda 75 bez prednje. Samo me muci da mu ne bude tezak za nosenje, za vucu taman.
 
Imam obican imt 2 brazde ravnjak, pa sam mislio mozda da uzmem neki dve brazde obrtac lemkin za torpeda 75 bez prednje. Samo me muci da mu ne bude tezak za nosenje, za vucu taman.
IMT 757.30 ima negde oko 450KG kazu da je indijski Lemken opal 090 toliko, EurOpal 5 550KG a Regent eurostar 120s 650KG. Kolega Radoslav je okretao Lemkena sa tri brazde uz malo muke sa Belorusom a taj plug je 700kg.
 
Drugari gde naci automat migavca sa 4 izvoda?
Pre neki dan tastu je na TD55 riknuo i trazio i on i ja ali bezuspesno..
 
Torpedo 62 06 c otac je orao ni nesto se skršilo u menjaču, ima li kakvog majstora da dodlazi na poziv da popravi ili da da instrukcije . Takodje iskakala je rucica iz brze.
 
Nađi na internetu kako motoristi čiste rezervoare od rđe i kako ga poslije zaštite.
Ako ne nađeš rezervar, mislim da je to rješenje.
Oprao masinom za sad, i stavio sitance pa da vidimo sta se desava.
765d75f2ddee08650d9957291e2e973a.jpg


Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ja sam na nasem ruku unutra sa krpom sve oribao i pokupio kolko sam mogao… tad sam jos imao tanke ruke…
 
Torpedo 62 06 c otac je orao ni nesto se skršilo u menjaču, ima li kakvog majstora da dodlazi na poziv da popravi ili da da instrukcije . Takodje iskakala je rucica iz brze.
Da ne bude da te plasim ali razmisljaj o zameni traktora.
Taj menjac je po meni konstrukcijski slab za taj motor, pogotovo sto danas zamenski delovi nemaju kvalitet.
Ili da se koristi kao 539, tj kao mali traktor za krajnje lake radove.
Nikako plug, podrivac, tanjiraca, njakanje sa prikolicom u mekanom itd.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja sam na nasem ruku unutra sa krpom sve oribao i pokupio kolko sam mogao… tad sam jos imao tanke ruke…
Meni je problem korozija, inace na drugom torpedu isto tako ocistim zica i sundjer nekad u 3 godine jednom i to je to,kod njega nema korozije al ovde nesto po dnu rdja i korodira....

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nikako samo vruća voda je bila. Spolja je kao nov. Ali samo me ovo zeza.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh