Torpedo

Rijetko kad da propušta ns cilindru. Inače na klipu je samo jedna standardna hirdulična mandžetna.
U većini slučajeva je problem u razvodniku. Najbolje riješenje kupiti nov ali kvalitetan. Danas naći kvalitetan gotovo ne moguće. Inače sam bio našo razvodnik prva petoletka ali mu je cijena bila 150 €
 
Kupio sam pre par dana razvodnik Bugarski iz Stare Pazove, po preporuci mog drugara, cena je 7000 dinara. Kad stignemo zamenićemo ga pa ćemo videti. Hvala svima na savetima i preporukama !
 
Da li neko ima viska prednji teg (stari tip) za Torpedo?

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Kako se skida osovina ukljucivaca kardana? Isla je malo i tu stala a pojedeni su nutevi i treba da je menjam
IMG-20210917-104923925.jpg
 
Мислим да је било наранџастих.
Код мене у комшилуку се продаје од веома педантног човека, нигде не цури, адриатик кабина, све је оригинално, све 4 гуме нове, тапацирунг. Цену не знам. Задње гуме су 18.4 30. Продаје се још и спремач, прскалица и парач.
Има тегове у фелнама.
 
Hvala na informaciji, ali treba mi sa uskim tockovima.
Ovaj mi se nekako svidja kao zamena za 539, samo sto nemam vremena da odem i pogledam ga
 
Ljudi, potrebna pomoc. Naime na torpeda 75 cim ga upalim radi normalno pod gasom, sve ok, cim ga pustim na ler gas ugasi se. Cistio sam mu rezervoar, menjao filter dobija normalno gorivo. Sta moze biti?
 
Imali smo taj problem na Tamu, bio Torpedo 5 cilindara.
PVP je bila u pitanju, ne znam sta tacno u njoj..

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ok naravno,dobar varioc,ali ne neki seoski ''majstor'',a fabrika druze je fabrika,znaju oni naravno.
Evo moram uraditi kolegi na Kinezi 120 uzeo je kuke 3 kategorije
Zavarivao sam to baš dosta puta i nije bilo problema
Naravno dobra priprema i poštovanje procedura

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Ja sam porucio za svoj Torpedo 75 CBM CAT2S kuke za 115€ po komadu

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh