Torpedo

Da li je neko stavljao automatske kuke na poluge od Torprda 75?

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Kolege gde i koji razvodnik hidraulike kupiti za Torpedo 75 ? Onaj okrugli ispod sedišta.
Prva petoletka nemogu naći a ove Indiske po 5000 dinara sam čuo da su loši, imam u ponudi neke Talijanske 8000 dinara. Kakva su vam iskustva ?
 
Poslednja izmena:
Ja sam menjao, pre 3 godine, kupio u Knd-u, ne znam čiji je... sad hoce opet da igra, ako rešiš problem javi, čiji si stavio!
 
Da li je neko postavljao ovo na poluge od torpeda? Kod mene su razjedene ruoe gdje stoje one kugle i samo sto nisu ispale, pa sam razmisljao da stavim ovo.
e757418a53d2625491db627fed784578.jpg


Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Ja koliko sam citao kategorija 2 ide na traktore do 100 KS (kod mene je Torpedo 75) tako da cu vjerovatno te traziti

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Jeste tako je.moj je torpedo 90 ali mi plug ima debelu osovinu kategorije 3, zato moram da kupim to.kat.3 je od 100-220 ks.
Sa tom kategorijom kacim i kat.2, samo menjam kugle.
Inace kat. 2 ovde kod nas kosta oko 120 evra par
 
Ko ce vam to variti ?.Kapa dole ako se sami odlucite za to,ja ne bih smeo rizikovati,pa cak ni sa nekim ''variocem'' iz sela da mi to odradi,pukne to ne daj boze,ode prikjucna masina u tri lepe i gomila novca iz dzepa.
 
Ko ce vam to variti ?.Kapa dole ako se sami odlucite za to,ja ne bih smeo rizikovati,pa cak ni sa nekim ''variocem'' iz sela da mi to odradi,pukne to ne daj boze,ode prikjucna masina u tri lepe i gomila novca iz dzepa.
Verovatno jedan covek iz padine ce da odradi, kaze da je radio vise puta to.nije to tako rizicno i na imt 539 i na drugim traktorima su fabricki vareni krajevi ap sta?nije pucalo.nije to ne znam ni ja kakva matematika z adobrog varioca koji poznaje materijal i da lepo ukopa var.
 
Jeste tako je.moj je torpedo 90 ali mi plug ima debelu osovinu kategorije 3, zato moram da kupim to.kat.3 je od 100-220 ks.
Sa tom kategorijom kacim i kat.2, samo menjam kugle.
Inace kat. 2 ovde kod nas kosta oko 120 evra par
Postoje kugle 2 kategorija sa rupom za treću kategoriju (dva na tri). Ja ih imam na NH i koristim ih za roto drljaču koja ima kat 3 osovinu za kopčanje.
 
Nazad
Vrh