Toplotna izolacija kuce

Posle nekoliko godina stekli se uslovi za nastavak radova na izolaciji kuće, ALI koje sam OVOGA PUTA s puno radosti prepustio profesionalcima...
Nemam vremena, ali sam danas svesrdno davao podršku u vidu potrčka za sve i svašta, nisam mogao da istrpim da budem puki posmatrač iako sam imao sijaset drugih poslova...
Radi se komplet izolacija, ovaj put i "fasada" , uključujuči i onaj deo s čela kuće što sam već odradio, pa ostao da odradim i "fasadu"...
Kad ispratih majstore za danas, stigoh i do zeta da izbetoniramo jednu šupu...
 
Poslednja izmena:
Pre par meseci izveo geometra, zvao ih da prisustvuju, geometar pokazao granicu, više od pola metra je moje ka njima, htedoh da sečem ogradu do kamena, međutim, danas su me zaista prijatno iznenadili, NI JEDNI JEDINU REČ nisu prozborili, nikakva reakcija, ni negativna ni pozitivna, majstori i ja radili svoj posao ne obazirući se na njih a ni oni na nas, te tako odustadoh od namere da sečem do kamena, dokle je moje, pa sam u konsultaciji s majstorima isekao samo 10-15 centimetara koliko će nam smetati za radove...
Videli su da sečem brusilicom ogradu, a kasnije i izlupao "hiltijem" beton, nisu ni reagovali, A OČEKIVAO SAM !!!
Verujem, a i majstori vele, da su se raspitali šta i kako, pa su ućutali i pokrili se ušima, a ja nisam hteo da teram inat, kada tako lepo VEĆ JEDARED ĆUTE I NE RASPRAVLJAJU SE STALNO SA MNOM !!!!!
Danas su majstori olupali malter sa kuće, ja sve pokupio i počistio, i sa njihove i moje strane, gurao kolica, jedno 15-tak tura, kroz njihovu kapiju, nisu reč rekli niti mi smetali...
Postavljena je i skela duž cele kuće, i kod mene i kod njih, pomerili smo sve ono cveće i gume od moje kuće i postavili skelu...
Stigli majstori da postave izolaciju s moje strane, sutra će kod njih...
P.S. Neće slike nešto da mi se učitaju na Postimage....
 
E Momo, zajeb'o si se, nije KRAJ !!!!
Ostaje ograda na placu što je srušio i pravi se lud, bio na ulici skoro, a ja malko bio pod gasom i presretnam ga da ga priupitam kada misliš da popraviš ogradu, veli popraviću i bež u kapiju...
Nema ništa od toga, najmim advokata i ide TUŽBA !!!!!
Ne žurim, godinu dana je rok za podnošenje tužbe...
Baš da vidim hoće li uraditi !!!!
Znam , NEĆE !!!! 🤣
 
Ispalo je lepo, nego jesu li se one komsije smirile?
Koliko se secam imao si muke sa njima..

Poslato sa RKY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh