Tegovi za traktore

Pa jedino ako pod tim nosač podrazumeva samo onaj horizontalni deo ispod a ovaj vertikalni skine sa tegovima

Послато са HTC Desire 516 dual sim уз помоћ Тапатока
 
Jel ima neko mozda za prodaju neki teg za IMT 577 ili da zna nekog ko ima ?? Zadnji put u Sm. Palanci sam naisao samo na jedan komad za rakovicu.
 
Ovo je kako neki zovu stariji tip, meni treba noviji oni su malo drugaciji izbacivao Bubu slike na prethodnoj strani cini mi se.
 
Nisam nasao IMTove. A nisam hteo ni da skidam sa 577. Drugar mi dao 4 kom on ih je koristio dok je imao Rakovicu. Pa smo to upasovali i malo sam ih grubo prefarbao

images upload
 
Sta je vagas ?? Na sta mislis da je krto ??
Ovaj drzac je fabricki video sam na slikama po stranim oglasima. Mada ima I drugacijih.
A original tegove cu tesko naci.
A ovo je privremeno za ovu sezonu a preko zime ce biti prepravke. Da imam prednju hidrauliku znao bih sta bih ali ovako morace improvizacija.
 
Poslednja izmena:
I ''deda'' dobio tegove
s1t5ap.jpg
[/IMG]
2yyayp3.jpg
[/IMG]
 
Dobar savjet. Imacu na umu.
Nisu mnogo teški, dva komada po 45kg na svaki točak, al opet ako se ružno stane.. može biti svašta.

Probao sam u oranju (mi ovdje oremo sa ovim malim traktorima) i vučenju rasturivača za stajnjak. Osjeti se poboljšanje.
To mu dođe povećanje težine na zadnje točkove, a time i vučne silena za oko 20%.
 
Gde mogu da se kupe prednji tegovi od 45 kg za Belarusa novi povoljno, Agropanonka ne prodaje posebno ?!

Danas sam našao vremena da otprašim do Neradina, specijalno i isključivo kod Jove, da vidim te tegove i uslikam ih ako dozvole...
Nije bio kod kuće, ali sam uspeo, posle konsultacija s njim preko telefona, gde stoje i da ubedim da uslikam, što mi je i pošlo za rukom, ali sam prethodno morao da pomerim SVE ove tegove što vidite u pozadini, da bih ih iskopao iz gomile...
Na kraju me natera žena i da ih vratim gde su i bili, znači na dno gomile...::lose::
Prolazi tuda do pušnice...
Ajoj majko mila, kakav je tamo atomski s leva, nisam mogao ni slutiti kakva je to Hirošima i Nagasaki...
Koliko sam uspeo da ih očistim rukama od naslaga blata i rđe, ne deluju loše, i ova TRI komada koja sam iskopao nemaju, koliko vidim, naprslina i varova...
ČETVRTI nisam uslikao, bio je ispod druge gomile....:haha:
A nisam imao više leđa da pomeram vamo-tamo, jbg, 45 kila je jedan teg, a gomila je, ufff...::sramota::
Član Zmaj od Noćaja me zamolio da mu odem pogledati još pre dva meseca, al, ko velim,kad-god doš'o, dobrodoš'o...
Ako se pomenuti član ne želi upuštati u trgovinu s ovime Jovom, cena za komad od 45kg je 40 eura...:cool:
I to je poskupelo od stajanja, ima više rđe i blata...:kisa:

20170330_150908.jpg
20170330_150927.jpg
20170330_150934.jpg
 
Hvala na uloženom trudu, kupio sam ih u Pećincima u malo boljem stanju 10 kom i dugački šraf što ih drži i očistio i sredio , sad su kao novi, i mene ledja bole od premeštanja tamo ovamo , još jednom HVALA eto možda nekome dobro dodje tvoj trud !?
 
Nazad
Vrh