Tanjirače

Da li neko od clanova ima tolmet astat 250 kratku nosenu tanjiracu,bila je oko 6000e?Kod nas u okolini ima u Krokusu u Goloboku da se pazari i oni ljudi su mi je nahvalili za sve pare e sad samo jedna je otisla za ovih 4 do 5 godina koliko ih prodaju u Osipaonicu u selo do mene,ne znam coveka i nisam uspeo nikad da saznam nista o njoj kako se pokazala kod njega.
 
Kolega ja imam Agroart-ovu nosenu od 28 tanjira, vuce je lako 577. Zadovoljan sam kako radi, verovatno bi i bolje bilo da se jos optereti sa 100kg

Ili bas gledas sa 22 i 24 tanjira?

b2abd9844855fb71910e6c7f58a93615.jpg


Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
Ovakvu sam posudio od kolege da odradim nesto, nije losa ali po meni previse lagana, 24 diska...
On je nosi sa Rakovicom i to je mera.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Poluteska 5700e a adutova 5000e. Adut pravi i sa 26diskova ona je 4700e pa se razmisljam mozda i nju uzeti
Zavisi dosta od zemlje i da li imas brda. Ja bi za moju zemlju i parcele koje radim uvek gledao da imam 20ks vise nego sto je preporuka proizvodjaca. Sto se tice izbora definitivno mi se cini da su ljudi jako zadovoljni Consumom, e sad da li opravdava ovu razliku u ceni ne znam, znacu tek kad budem pazario i probao. :D
 
Pazite sa istim ramom ako ima 26 diskova još teže se vuče,veći je pritisak po disku.
Znam iz ličnog iskustva.
Bas to ja uzeo adut sa 2.6 sa debljim ramom,vucem je sa rusom 82.1,odradi ona posao ali fali jos brzina,adut sa rotorima ako ti ravno dvoriste mozes rucno da premestis

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Sasamatic,jesi li mozda gledao kod Stevice Ragastovca u Vojci? Postoji mogucnost dogovora sta da uzmes,tj biras ram i koliko diskova i koji tuljci zelis i koji disk,sa ili bez paker valjaka.
 
Pa kod svakoga to mozes birati sta hoces,samo daj pare

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Pa kod svakoga to mozes birati sta hoces,samo daj pare

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Nisu bas svi bili za neki duzi razgovor i za neke dogovore i moje zelje kad sam zvao da pitam za tanjirace,otkacinjali bi me posle par recenica i uz naglasak da oni to slabo rade jer se radi serijski program i da ih zovem za par dana kad se cuju sa sefom ili bi me prebacivali na njega ili bi mi davali nenormalne rokove da cekam masinu.U pitanju je bila kupovina za kes na ruke a ne preko fondova,konkursa i ostalog,dao bih novac i pre nego sto bih ja dobio masinu.
 
Ja kad sam kupovao,otisao u utrine i rekao da zelim jaci ram a 2.6 i bez problema su mi takvu doterali

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Onda mora da kupi dobar aparat za zavarivanje, i da je u sezoni vari, ojačava, prepravlja...
Ne sporim ja kvalitet odredjenih proizvoda ,i sam bih voleo da posedujem nesto sto je dobro,novo i od renomiranonog proizvodjaca,jer nam svima to znaci,da zavrsimo posao bez muke,sa sto manje goriva i cimanja,ali gledam realno a i cene su prejake danas,veci problem po meni je lose agregatiranje odredjenje masine,potreba i zelja kod coveka da se vozi traktorom po njivi kao da smo u Vojvodini,drugaciju mi zemlju imamo drugaciju oni ljudi preko Dunava,ljudi idu po ledinama i po njivama gde i ne znaju za panjeve i sinorsko kamenje,tu cepaju masine,tanjiraju siblje,svasta rade,to ta masina ne trpi pa da je od vanadijuma,drugaciji je proces obrade zemlje kod nas ispod Dunava treba vremena razraditi njivu i doci u neki stadijum rada sa tanjiracom bez muke. U da kazem 4 sela kod mene ljudi su kupili vise od 30 tanjiraca raznih gabarita kod ovog iz vojke a i ja sam probao i konsum i ferokop i dzon dir tanjiracu i lemken neku staru i bosanku i na kraju se svelo da sam uzeo polutesku nosenu po mojoj zelji i radnog zahvata koji meni treba i koji moze traktor sto je i najbitnije da tera. Var je var isto ce zavariti i jedan i drugi a ti kao kupac mozes da trazis ojacanje a covek ako je sivonja moze i kliker da sjebe.
 
Nazad
Vrh