Tanjirače

Ово изгледа да је шасија од камиона само кабина од трактора. Рекао би по осовинама.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Današnji posao.


Evo malo i slikovito. Prvi prohod...


Levo drugi prohod, desno prvi...
kolega jel to sateksova tanjiraca?jel laka il teska?koliko ima tezine?to je 4metara?koliko traktor treba imati snage da moze dobro da odradi?ikoliko ima tvoj traktor ks?.i ja bi trebao da kupim,al se dvoumim il ovaku il vucenu consum.poz
 
Ajde redom. Jeste Satex. Teška je. Ima oko 3500 kg. Jeste od 4 metra. Moj traktor ima 160 ks i dosta dobro se vlada sa njom.Što se tiče same vuče tanjirače, možda bi mogao i manji traktor ali mora biti kadar na hidraulici...
 
moj traktor je same rubin od 135ks,bice mu tesko jel?dal onda uzeti onu laksu 4m koja ima 1680kg,ali dal ce odrati posao,il uzeti bolje 3m a tezu?hidraulika mu je dobra,mada 3500kg nisam dizao
 
Da li neko ima kratku tanjiracu ermo?Interesuje me kako su se pokazale i preporuka za sirunu tanjirace za traktor od 180konja
 
Javljam se 😂 v ring je rotor nazad i narucio sam podvoz za nju,teska je strasno,cim malo zalepi blata na nju ne mogu da okrenem traktor na uvratini
 
Nazad
Vrh