Tanjirače

Danas je rasturio,ležaj u raspadu.
3a896e7b67201f328ad8720e00ff5108.jpg
a2e5ac3be37370d4fc0d5c2f1c7f616f.jpg


Sent from my HTC U12 life using Tapatalk
 
A jel ima neka preporuka?Nije baš zgodno skinuti bateriju da se zameni ležaj,onda je bolje kupiti neki kvalitetniji.Da ne pričamo o odvrtanju navrke na osovini.Morao sam tražiti gedoru 55.
 
Poslednja izmena:
Koliko sam ja upoznat kod nas na trzistu postoje samo ti Živko i sinovi i obicni kineski. Ja sam jedne sezona izmenjao 10 lezajeva, istanjiram 1-2kj ode lezaj uvek na istom mestu, sve moguce lezajeve koje sam nasao sam kupio i sve se svelo na ta dva izbora. Na kraju smo otkrili da je nosač lezaja bio malo kriv a takodje i osovina i to je pravilo problem, kad smo to resili zaboravio sam na lezaj i to stavio najjeftiniji, inace od kad sam kupio novu 2008 god do sad nikad lezaj nisam promenio ni jedan osim tada pre par godina na tom. Ako vam često stradaju lezajevi proverite ostale stvari na tanjirači

I da dodam jos da lezajeve ne podmazujem, jer su svi zatvoreni.
 
Poslednja izmena:
Дали би сметало батерије закренути контра од садашњег положаја,закренути их на контра страну и једну и другу батерију?Дали би исто радила тањирача....
 
Nikola kako ih stegneš? Ja prošle godine menjao jedan lezaj, ne mogu dovoljno stegnuti, zvoni malo, izgleda moram i lezaj ponovo menjati a brinem se kako valjano stegnuti?
 
A zasto uopste skidate baterije? Raspustite šrafove na kraju osnovine, i istu izvučete. Odvijete kućište, i zamenite ležaj. Kada vraćate, jedan gura osovinu, drugi drži disk i tuljke, i tako redom vraćate. Mada moze i jedan sve.
 
Kod mens je na sredini šraf. Ne znam kako bi odpustio? Cak razumem da ti takav isti raspored imas, jer kazes osovinu izvadis napolje. Jbg ja imam okasti ključ. Objasni kako da uradim, mada ovo sa stezanjem bi tada bilo jos i gore, koliko zamisljam.
 
Nazad
Vrh