Svetsko Prvenstvo u fudbalu 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
a pa , mi smo kalkulisali da izbegnemo engleze i to vrlo uspešno, a onda smo kalkulisali da izbegnemo i amere, i u tome smo uspeli
 
i na kraju smo iskalkulisali da nemamo racuna da se zajebavamo sa kojekakvim reprezentacijama na svetskom prvenstvu i dosli smo kuci u velikom stilu :cool:
 
A jel gledate ove sudije-degenerike na meču ARG-MEX? :sta: Koji debili!
 
Nisu oni debili oni kroje Argentinu i Brazil za finale po naredjenju fife jer onda bude vise gledalaca i mnooogo skuplje reklame ::novac:: :nono: sve je u ovom svetu kao i kod nas u poljoprivredi "izrezirano" :zli:
Post je spojen: [time]1277667038[/time]
_________________________________________________
jeli Attila, ti nesto ne voles ove nase proteste :sta: ne ukljucujes se u diskusije :sta:
 
Katastrofalno sudjenje, ne mogu da verujem da nije video onaj gol koji su dali Englezi, i onaj ofsajd Argentine... To je nedopustivo... Pa i ja kada sam sudio onakve greške nisam pravio :haha: :haha: :haha:
 
Dukanac je napisao(la):
Attila gleda utakmice zbog vuvuzela, kad ih čuje sav se ozari, i odmah zamišlja koko ih duva... :haha: :haha: :haha:

Poduvaš mi ti auspuh od Ferdže! :D
A s obzirom da su ove sudije nauku pokupile od tebe, ništa me ne čudi! Goreg sudiju Srbija nije videla... I kao batalio si sam od sebe! Ma da! Najurili te sa sve vilama i motikama! :haha:
 
Batalio jesam, ali sam zbog ovih vila i motika uzeo odštete 90 000 din... :haha: :haha: :haha: A sudije su moja škola 100% ::namigivanje::
 
Ali šta se sve izdešavalo na SP dosad! Svi ovi veliki dobili preko p****! :sta:
 
Kengur je napisao(la):
Ma ne,trebalo bi da znaš zbog koga je jedna tema lepo sada pod katancem.E njega sam lepo na pp poslao u 3 l.p.m

Ehhh, a ja se taman izmirio s njim... :haha:
Nemoj, bate Kengure! Kriv sam koliko i on...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh