Svetsko Prvenstvo u fudbalu 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
jeste a i ona australija se bas protiv nas naku*cila da osvaja bodove kad su culi da vode Nemci, nisu mogli lepo da se predaju ko ljudi i da nas puste
 
Toliko promašenih šansi teško je poverovati... :zli: :zli:
Ipak napredujemo u odnosu na prošlo prvenstvo, eto uzeli smo sad 3 boda.... pobedili prvu ekipu u grupi, a izgubili od direktnih protivnika za drugo mesto ::sramota::
 
Eh! Sreća i sudija... Ma kakvi bre! Igra im je bila nikakva! Plan za napad im se sastojao u smaranju Australijanaca! Žigić kao crna rupa: guta lopte a ništa pametno ne uradi s njima!
 
Suvise je visok Zigic da mu zivci iz glave ne dosezu do noge. Ko Bermudski trougao sto dode do njega se izgubi.
 
Nasima je samo srece falilo da pobede u ovoj utakmici minimalno +3 bili su mnogo bolji veci deo utakmice,pa i sudija da je bio realniji u nekoliko situacija nebi se ovako zavrsilo
Sada kada smo zavrsili sa svetskim prvenstvom ajmo ljudi da se angazujemo za nase bolje sutra,dajte vise ucesca u ovoj nasoj borbi za bolji zivot DAJTE UCESCE U AKCIJI KOJA JE POCELA DA SE VODI OVDE NA NASEM FORUMU,NEMOJTE BITI APATICNI,AJMO U PROTESTNU VOZNJU PA AKO TO NE URODI PLODOM AJMO U BLOKADUUUUUUUUUUU!!!
Morao sam ponoviti ovaj post posto je ocigledno da ga je slabo ko procitao zato sto je ostao na prethodnoj strani!Manite se vise sporednih stvari,dignite glave i razmisljajte o buducnosti.Ako ostane kao do sada sto je bilo GOTOVI SMO SVI!Mislite o tome!
 
Farmer II je napisao(la):
Pre utakmice smo imali sve u svojim rukama....euforijo ko te izmisli :udri:

Ne znam ko ju je izmislio, ali mi smo patentirali način na koji je koristimo da bismo s*ebali sami sebe.
 
Vala baš, i patentirali, i apsolvirali, i doktorirali. Jutros smo već bili u polufinalu , a sad pakovanje kofera. A drugo mesto zauzela ekipa koja pri izvođenju auta signalizira ofsajd. :haha:...ipak smo se mi specijalizirali za kvalifikacije
 
Eh, ali oni barem znaju da daju gol sa 30 metara kroz buljuk naših. A ovi naši jedva daju gol kad su sami samciti. I koji đavo su večito vraćali loptu skroz do golmana?! Neverovatni su bili, i svaka im čast kako nas nisu Australijanci nakantali sa 6:1!

A komentator je bio sila! Barem 3x nam je objasnio zašto svaka strana tera zadnju liniju odbrane više ka sredini! :haha:
 
bili smo bolji ,ali mi nemamo igru.cim predjemo centar mi ne znamo sta da radimo sa loptom.neuigranost!
Post je spojen: [time]1277328266[/time]
_________________________________________________
bili smo bolji ,ali mi nemamo igru.cim predjemo centar mi ne znamo sta da radimo sa loptom.neuigranost!
 
Ma dajte dezurni pljuvaci malo objektivnosti,nasi su igrali u vecem delu utakmice odlicno ali ih malo srece nije htelo ,nemojte sve tako negativno o nasim momcima :nono:
ZAR VAS NEINTERESUJE VASA BUDUCNOST,DAJTE UCESCE U NASOJ ZAJEDNiCKOJ AKCIJI!!!!!!
 
Uvek su nam krivi loša sreća i sudija, a nikad bandoglavost dotičnih igrača... Ja sam ih branio dok sam verovao da ima vajde od njih. A sad ističem samo ono što je istina. Hebeš ti takvu igru gde misliš da ćeš smaranjem protivnika da dođeš do gola. Ako nisam u pravu, neka mi se dokaže suprotno. A iznošenje istine nije pljuvanje.
 
Ne razumem šta je to tako dobro u tome da se svi probiju napred, pa vrate loptu na sam kraj SVOJE polovine terena, i onda hajde jovo nanovo. Pa ceo meč se sastojao samo iz toga. A Žigića treba umlatiti kao vola u kupusu, toliko je čovek loše igrao. Ovi jedva uspeju da sklepaju neki nazovi napad, dodaju njemu a on prdne u čabar. Ne. Ne smatram da su igrali dovoljno dobro. Ni jedan jedini solidan napad nisam video, sve je išlo po sistemu šutnem-pa-šta-mi-Bog-da.
Onaj drugi gol smo dobili jer je jedan naš kreten skočio u stranu da mu ne daj Bože lopta ne razvali familiju! Baš se videlo na snimku kako se uplašio! A mogao je da blokira loptu!
I da ne nastavim...

A Panteliću svaka čast! Da su stavili još jednu smešnu karikaturu u Blic danas, dao bi i tri gola. :)
Kasno su ga dali u igru.
 
Svaka cast momcima, nisu se obukali a nisu ni izneverili!!!
E sada sudijske odlluke IGRANJE RUKOM AUSTRALIJE
I SRECAAAAAAAAAAAAAA koju nikad nemamo....



Pevaj Srbijo zemljo junaka
Pevaj Srbijo zemljo bitaka
Pevaj Srbijo silnije jace
Pevaj Srbijo kad ti se place!

Zivela Srbija!!!
 
ja sam uz nase i kad gube i kad tuku. :ppozdrav: :bravo: Jbg. lopta je okugla nikad ne znas gde moze da se otkotrlja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh