svastara

worm,može se okotiti i sutra a može i za dve nedelje nema pravila.Kad joj je termin tj. kad se parila?
 
Pa tu zecicu sam skotnu dobio od prijatelja, mislim da joj je termin za nekih 6-7 dana, bila je mirna ovih dana ali od nekih 12 sati pola1 danas samo privlaci slamu i pravi gnezdo, ubacio sam joj kotilicu i odma je napravila gnezdo u njoj i lezi celo popodne, cak popodne nije htela ni da jede kad sam joj stavio hranu u kavez
 
Hvala,nisam ih puno gledao i ne diram ih da ne bi plasio zecicu jer joj je prvo kocenje, a evo i konacno da okacim slike mojih zeceva;
Zecica B.orijas,druga je mesanka, nvz,kalifornijski ,B.orijas i sarac i cist nvz zec




 
Gornja zecica kao sto znate ima mlade a danas je ubacena kotilica i kod sarene i ubrzano je poceto sa pravljenjem gnezda, mnogo mi postala nervozna i ljuta od kad sam joj ubacio kotilicu i od kad pravi gnezdo danas, mozda ce i tu vrlo brzo prinove
 
Danas sam bio na prodaji i izlozbi u Obrenovsu tamo sam naisao na Novozelandske crvene kunice.Canima me da li su teski za odgoj ili su isti kao i ostali.Hocu da ih kupim pa usput ako ima neko u mojoj blizini neka posalje tel na pp.
 
Ja jurim Kalifornijske i Novozelandske Crvene ali tek ce ih biti za 2 meseca do tada samo moze da se kupe odrasli primerci od 6 meseci pa navise cena je 30-40e pa navise
Mladi se krecu oko 500-800-1000 zavisi od odgajivaca.
Iskreno najvise sam primetio da ozbiljni i dugogodisnji odgajivaci su sa najrealnijim cenama.
 
Ja imam drugara koji gaji samo novozelandske crvene.I ja sam od njega letos dobio crvenu zečicu.On živi u Ripnju,kod Beograda ,pa mogu da se raspitam jel ima šta na prodaju od crvenih.
 
Bojan Perišić prodaje 3000din po komadu starosti oko 5-6 meseci a i to zavisi od primerka moze biti i vise.
Neprodaje mlade od 2-3 meseca vec samo odrasle primerke polno zrele.
Ima trenutno na stanju 17 zenki i 20 muzijaka za prodaju.
Ima 5 maticnih linija.
Uglavnom covek uvozi kunice ima lepe primerke sto sam mogao da vidim preko slika,
Hoce covek da izadje u susret i vrlo je ljubazan.
Ipak se svodi na to ako neko zeli da ima dobre primerke mora da se plati ali opet zna covek na cemu je.
 
Nazad
Vrh