svastara

Ma ja im ubacujem grancice al izgleda nevredi imam 2 zecice al ne grizu obe samo jedna n.sarac

---------- Poruka napisana u 17:00 ---------- Prethodna poruka je at 16:48 ----------

I zaboravio sam jos nesto da pitam da nema neko slucajno panonske bele zeceve u okolini Cacka,Kraljeva,Ivanjice??
 
Da nzs ti nekog da ima u nasoj okolini, meni treba muzjak i zenka zasad pa valjda ce se neko javiti :D
A ako se niko ne javi da nece mozda neko da posalje busom negde tamo iz bg,ns itd...
 


---------- Poruka napisana u 18:02 ---------- Prethodna poruka je at 17:47 ----------

Sto se tice grickanja letvica.mozes da ih izvadis iz kaveza okrecis krecom dasku.kada se osusi vratis ih nazad i problem resen za mesec dana ce poceti ponovo da grickaju.probaj da ubacis komad drveta od koga je napravljen kavez.ako se nesmiri onda ima jaku zelju za muzjakom.upalila se:cvetic:
 
Pa neverujem da trazi muzjaka posto je u pitanju n.sarac a one tek u 8-9 meseci se pare koliko sam upucen a ona ima sad 6 meseci a mozda je i do toga

---------- Poruka napisana 28-11-11 u 22:33 ---------- Prethodna poruka je 23-11-11 at 23:51 ----------

Zanima me zna li neko gde imaju da se kupe gotove hranilice za kunice?
 
Zanima me koje je rase ova zecica dobio sam je na poklon lici na belgijskog orijasa sta vi mislite

14kwund.jpg


---------- Poruka napisana u 18:53 ---------- Prethodna poruka je at 18:51 ----------

evo jos jedne slike kako gricka kupus

rqzu53.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Jel cuo neko za zeceve MANU ? msm. ne gaje se kod nas al bilo nesto na TV-u kao zecevi imaju noge srndaca i tako to .... ?
 
5dlypz.jpg
[/IMG]Imam jednog muzjaka, mini kunica,koji je slobodnjak,dok radim po dvoristu pa cak kada pustim ovce na pasu ide zamnom.Ne plasi se ni pulina,sinoc kada sam zvrsio posao i posao kucu okrenem se i evo ga
 
Nazad
Vrh