svastara

Petao jel moze neki snimak kako radi?
 
Samo dok nabavim komponente za granulu pa ide proizvodnja. Probana sa piljevinom sabije ko kamen. A dokle ne znamo. Franko na kucnoj adesi oko 800 evropejaca Motor je 4 KW a onaj sto sam gledo na sajmu monofazni od 2,2KW 2500 evropljana isti ko ovaj, jel sam ga dobro zagledao. a ovdr ima i dve ploce i dva para valjaka posebno naruceni, sve to u toj ceni.

@ ePajko

Koliko meni treba nedelno 50-setak kila vise ce stajati nego raditi. Samo da ne propadne od stajanja.
 
Znaci Kinezi odrzali rec. Ja sam mislio da ces odmah javiti na pp. Sada samo komponente i prave recepture pa u nove radne pobede. Neka sluzi nameni dugo i uspesno.:ppozdrav:
 
Treba jos i mesaonu da sklepam da to dobro odradi.pa krupac da sastavim, moracu u penziju da sve to poradim.
 
Pa ja sam lepo pisao da od tog krupaca nema nista. Rastavljen je kod tebe pre mesec i vise dana.:haha: Dodji lepo kod mene i kupi prekrupu.
 
Peto1 pa ti mozes da prodajes granule jos malo samo da razradis sistem...
:)
Neka te dobro sluzi...
 
Izracunacu i pre nego sto pocnem da vidim koliko ce me kostati. Al onda znam sta ima u njemu a ne ovi sto prodaju sve i svasta.
 
@simovic
Jeli kone da li si to poranio da naseces tanjir :svinja: nisi mogao da cekas da odocni?
:haha:
Ako ti treba pomoci kod tebe sam sa priborom za 20min.
:haha:
 


---------- Poruka napisana u 08:45 ---------- Prethodna poruka je at 08:42 ----------

Dobro dosao,jaga je na bozicnoj trpezi, pa izvoli!!!
 
Hristos se rodi sve najbolje zelim svima.
 
Poslednja izmena od urednika:
Hvala na pozivu definitivno cu banuti kada budem u KV da vidim sampione.
:)
Kod mene prasence ali zato sledece godine bice kunica ima da nanizem na razanj 4-5 komada.
:)
 
Svakako poziv ostaje pa se vidimo.
Pecenje na raznju kunica dosta isusuje ali zato se ubaci u jagu dok se pece na raznju,pa se na kraju samo malo zapece(zbog boje i arome).Pa eto opet saradnje:haha:
 
E moze tako.
Ali ako zvekne se slaninice u njega pa ga zalijemo pivom ima da bude ko secer.
:)
 
Nazad
Vrh