svastara

Odg: Odg: Svaštara

choopo je napisao(la):
Ej,drago mi je da me razumeš.Ali sviđa mi se Srbobran,potpuno je drugačiji od ostalih varoši ili sam stekao takav utisak. Za razliku od centralne Srbije ljudi se manje "jede".Di si? Tu sam.Šta radiš?Ništa. Dok sam radio u Novom sadu razmišljao sam da tu nešto prismrdim,ali polovinom septembra prismrdi kanal,ribe plivaju naopako, pa me je to odbilo malo,te na kraju završih u Jagodini. Ženin sestrić od 18 leta provodi raspuste kod nas,pa pošto živim u ulici gde se nalazi aqua park,zoo vrt i ostale zajebancije, on se pozdravi sa više ljudi nego ja.Veli ovi su iz Vrbasa,ovi su Srbobranci itd. Moj komentar je off,ali šta da se radi.Pre desetak godina bio sam na izložbi sitnih životinja u vašem gradu i mislim da je bilo u onoj zgradi preko puta parka,na uglu Bardove i ne znam kako se zove ulica u kojoj je Intesa banka.
da i sad je tu bila izložba u starom domu kulture, ali je bila jako slaba izložba, zečeva nije ni bilo. a što se tiče Srbobrana lepo je malo otići iz njega malo odmoriti. al on ima jednu čudnu moć kad tad moraš se vratiti u njega živeti....


By mityoo: Tema je očišćena i sva prepiska koja nije imala veze sa kunićarstvom je obrisana. Molio bih članove da se pridržavaju teme.
 
Odg: Odg: Svaštara

Sretan i blagoslovljen Božić svima koji ga danas slave! :ppozdrav:
 
Odg: Odg: Svaštara

Hvala, hvala, pridružujem se čestitkama...
2585v2t.jpg
 
Odg: Odg: Svaštara

Da li neko pravi kaveze za kunice , mislim na baterijski sistem odgajanja ?
 
Odg: Odg: Svaštara

Milane vjerujem da ima kod vas puno ljudi koji rade kaveze,ali se bolje isplati doma uzeti malo vremena i napraviti sam. Nije to tako teško ,a ušteda je dupla ako ne i više ::novac::. Ima na forumu dosta nacrta za kaveze,a ako ništa ne od toga ne odgovara lako se nešto izmisli.
 
Odg: Odg: Svaštara

Čime treba hraniti mladunce odbijene nakon 18 dana?
 
Odg: Odg: Svaštara

Shockee je napisao(la):
Čime treba hraniti mladunce odbijene nakon 18 dana?

Nemam pojma jos nikad nisam odvajao male sa 18 dana. Neznam ko ti je rekao da ih odvajas sa toliko dana. Oni mali pocinju tek da jedu i jos sisaju a ti ih odvajas.
 
Odg: Odg: Svaštara

E ovako ljudi vec duze vreme rezmisljam da odrasle smestim zajedno(jedan muzjak na dosta zenki),svima vam je jasno koliko bi sve islo lakse.Pa ih svakih 5 dana opipam i koja je skotna samo je odvojim.Jedini i 'najveci' problem je to sto ce verovatno da se biju (zenke) pa sam zato zabrinut.Inace znam puno ljudi koji kunice drze zajedno i nemaju nekih problema a na povremene povrede i ranice kunica ne obracaju paznju.

Ako iko ima iskustva sa ovakvim drzanjem neka podeli svoje iskustvo i naravno sva misljenja su prihvacena.

Pozdrav :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao:
 
Svim kunicarina puno puno podmladka u 2011 godini,sto manje miksomatoze,kokcidioze...Sto vise druzenja na forumu i van njega.Puno zdravlja srece ljubavi i para :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:.
 
Svim kunićarima puno uspjeha i zdravlja u novoj godini. Nadam se da ste se otreznili i da možemo nastaviti s aktivnostima na forumu. :ppozdrav:
 
Uzgaja li tko ove kuniće i gdje ih se može nabaviti? :cool: :cool:

maaz5u.jpg


Sve najbolje u novoj!!! :ppozdrav:
 
Prvo da vam cestitam svima novu,sve najbolje,ja imam jedan problem,savet bi dobro dosao,imam 3 panonske bele zecice i 1 zekana iste vrste,na poklon sam dobio zecicu koja je plod nemackog sarca i neke stare madjarske vrste ime stvarno ne znam,prilikom njenog kocenja slucajno sam bio tu,koliko sam ja primetio nije bilo problema,medjutim posle nekih sat vremena zecica je podavila male,posto joj je to bio prvi put,nadao sam se da se nece ponoviti ali desilo se ponovo,dali ima tu pomoci ili da ide pod noz?hvala unapred
 
Nazad
Vrh