svastara

Pozdrav svim kunicarima!Gajim belgijskog orijasa pa me interesuje da li je neko imao iskustva sa VZ MIZOLOM 20%,za proliv kod kunica.I ima li efekta :sta:
 
Znaci moze vz mizol 20 posto da se daje zecevima za ciscenje od parazita ja sam bas htio da pitam sta da im dam da se ociste jer mi je jedno zece nesto kao malo mrsavo ali bas dosta jede reko da nisu paraziti a da li jos neki preparat ima za ciscenje od parazita?
 
Meni je potreban neki preparat da dajem zecevima protiv parazita pa moze li mi neko reci koji mogu da koristim.Veliki pozdrav
 
Zanimaju me vece teze pasmine kunica.
Koje bi imao doma si za meso.
Prije sam imao neke mjesance,oko 50ak komada ali smo ih sve poklali.
Sad me zanima neka pasmina krupnija koja bi mogla dobro da se utovi. :sta:
 
Nebojsa-m!
Sta podrazumevas pod tim "jeftino"?
U Staroj Moravici ima da se uzme metalnih kaveza za kunice ja ih imam vec oko dve godine i zadovoljan sam.Mozes da uzmes i samo delove kaveza pa da ostatak sam napravis.Ako te zanima mogu ti poslati broj telefona pa kontaktiraj coveka i on ce ti sve objasniti.
Pozdrav!!!!!!!! :D
 
E bravo TEMPLAR23 odlicna ideja ajde Gajo stavi slike tih tvojih kaveza u odgovarajucu temu !
 
Da li neko zna kako se od zecijeg sala pravi krema za ispucale pete na nogama?
Da li se salo samo istopi ili tu ima jos nekih majstorija i dodavanja jos nekih primesa?
 
kopajko je napisao(la):
Da li neko zna kako se od zecijeg sala pravi krema za ispucale pete na nogama?
Da li se salo samo istopi ili tu ima jos nekih majstorija i dodavanja jos nekih primesa?
E ovako kunici nemaju salo kao ni jagnjad,jarad,junad i itd...oni imaju loj...
Tu loj koju sakupis obavezno pretopi(istopi) i nemoras da dodajes nikakve primese itd...
i po potrebi mazes gde zelis...
 
Za pete Hemel krema sigurica proverenu.Proizvodi Hemel Jagodina, probao sam vise puta , znaci sigurno
 
Moze li mi neko pomoci.
Znate u tema " Korisni linkovi za kunicarstvo" imao e tekst u PDF za hrana za zivotinje t.e. sastav zitarice i tako dalje.
Molim neko od vas da mi pusti na mail ili preko PP ako ga ima danlodirano ovaj tekst. Vidim da vise ga nema za danload... Hvala Puno
 
Nazad
Vrh