Suncokret 2022

Tole Zr, na nagovor nekih kolega sa foruma ja to zajedno pomešam, možda nije ispravno i ne bi preporučio nikom, ali radim tako vec par godina... Nisam primetio nikakav problem...
 
Malo se izvrnuo… 24h od Vibale 1lha + Bioplex 1lha

40776e7252404ce40fddcd640c2ea410.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tole Zr, na nagovor nekih kolega sa foruma ja to zajedno pomešam, možda nije ispravno i ne bi preporučio nikom, ali radim tako vec par godina... Nisam primetio nikakav problem...
Isto i ja dan za dan.....Rodicu, da li mesas odma pune doze ili split radis? Je l si video ikakve reakcije? Na suncokret, na prinos, na to da slabije venu korovi zbog mesanja, ista?
 
Presece ga zec ili srna da piju par kapi vode iz stabla, sad je stablo puno vode o krto, posisaju par kapi soka i idu dalje....
 
Sve više će toga biti a lovci se ne bi setili da stave po ataru par pojilica kad je ovako suvo nego svi po našim leđima ali no.
 
Pokacinju ih po bagrenju po salasu I onda sva divljac kod mene na moj usev Jedne godine pojedose sve zivo samo da ih vidim visice oni umesto tih pojilica
 
Poslednja izmena:
Jučer ošpartan suncokret,mislio sam da kod mene nema štete od zečeva,al kad sam ušao unutra, pojeli su 20-25%......i tako kod svih,uzas....a prskam psenicu,samo iskacu ispred traktora......
 
Nazad
Vrh