Suncokret 2022

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam danas uradio 5 kj sa 3 litre fuzilejda sirak, nadam se da ce ga dobro resiti.
 
Znaci bolje ga raditi vibalom kadaje sto veci. Na snimku sto sam postavio on je sigurno 15 do 20 cm visine
 
Pa nije,i nije sigurno ako ides prvi put.Neko je pisao ide po 2x30gr po jutru....ja sam danas,tj bas sad pre neki sat zadnju prskalicu isao na express hibrid ,isao sam oko 110 gr na 3xa uz okvasivac.Ali ovo je drugi put,prvi put sam isao 30gr po xa.
 
Ne gazi, prati tokove od traktora super, problem su lenije koje su svuda suzene i odorane i umesto minimalnih 5 m nema ni 3 m. Po meni nije za male parcele ali ja prskam i te male, nauci se covek, velika prednost je sto vucem 1500l i odradim 13kj iz jedne prskalice. Mozda ni Ruja nije bas primera traktor za nju, moze i manji i okretniji, al ide dobro i sa Rujom
 
Isto se obesi i velik suncokret.Danas sam prolazio pored jedne takve parcele, ljudi idu po njivi i mlate rukama.
 
6-8 stalnih listova, ovaj je jedva imao 4 obratite paznju. Nije za one sa slabim srcem!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh