Suncokret 2020

Ja ne mešam (za cl govorim). Oprskam listom pa posle par dana idem fusiladeom ili panterom. Navodno ako se prska zajedno umanjuje se efekat, ovako nemam problema.
 
Ne bi trebalo zbog stresa i šoka a ove godine će hladno proleće biti problem kao i prošle jer je sirak izlazio u više etapa i borba sa njim veoma teška.
 
Express... ja sam prošle godine prvi put sejao express hibride i isto sam se bojao da mešam, pitao na forumu i par ljudi u selu što seju od ranije te hibride i svi su mi rekli da nisu imali problema, njiva nikad čistija...
 
Postoji li nešto s čim prskati suncokret u nicanju od pipe Ili makazara, čega već što ga napada?
 
Nisam ja, nije ni moja njiva u pitanju, već komšija mi se žali(onaj što sam ti objašnjavao) i sad smo uhvaćeni u neznanju, to još nismo pasirali...
 
Hrčak, prvo mora biti rupe negde i jede u krug, a zec uhvati jedan red i piči do kraja.. Ovo je malte ne svuda po njivi, bez nekog reda i smisla..
Meni je tako konzilijum iz komšiluka preneo, ja ni čuo ni video makazara, a nisam do sad imao većih problema ni sa drugim bubicama da bi bio upućen u tematiku...
A po njivi ima i štete od vrana, znači sigurno ima i žičara...
 
Hrčak, prvo mora biti rupe negde i jede u krug, a zec uhvati jedan red i piči do kraja.. Ovo je malte ne svuda po njivi, bez nekog reda i smisla..
Meni je tako konzilijum iz komšiluka preneo, ja ni čuo ni video makazara, a nisam do sad imao većih problema ni sa drugim bubicama da bi bio upućen u tematiku...
A po njivi ima i štete od vrana, znači sigurno ima i žičara...
 
Nazad
Vrh