Suncokret 2013

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kondi
fotografija10531.jpg

fotografija10591.jpg

Pocinje polako da zri,ako se nastave temperatire ovim tempom za jedno 15-ak dana mogli bi da krenemo polako.
fotografija10541.jpg
 
Nece biti toliko vruce, ja mislim da ces ga skidati ga posle 20.08. Ja sam sejao 21.04 ali imam problem sa neujednacenim nicanjem, tako da 07.08 idem na more jedno 15 dana, posto moram sacekati da sav uzri lepo.
 
Kako bude videcemo,ja se bojim vetra sutra koji je najavljen.Vetar te snage moze da ga povalja u zemlju.
 
Što se više falite kako vam je suncokret odličan u njima raste gramzivost da vas još bolje opljačkaju ovaj forum postoji zbog nlih a ne zbog nas

- - - - - - - - - -

Kako bude videcemo,ja se bojim vetra sutra koji je najavljen.Vetar te snage moze da ga povalja u zemlju.
Opasnije valjaju lopovi suncokret nego vetar ,

- - - - - - - - - -

Kako bude videcemo,ja se bojim vetra sutra koji je najavljen.Vetar te snage moze da ga povalja u zemlju.
Opasnije valjaju lopovi suncokret nego vetar

- - - - - - - - - -

i gde da se praznimo ondak????????????
U WC eu ............
 
Zašto su se glave baš toliko savile na dole, jel normalno baš toliko da budu savijene? Ne čine mi se baš toliko velike da bude od težine...
 
E, onda je tu suncokret za sada stvarno "zajebalo vek" :cool:
Sa slike mi je nekako delovalo kao da nije baš toliko veliki šešir.
Al što kažeš Sajkaska, tu će ostati voda u tim šeširima kako sad stoje... Ja mislim da je na mom Kondiju prošle godine šešir stajao tako da skoro svu vodu propusti; al ove godine nisam obratio pažnju, nisam ih doduše ni posetio skoro.
 
@mims
Čini mi se da ima dosta sekundarnih glavica ispod gornjih listova. Jesam li u pravu i u kolikom je to postotku?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh