Subvencije za tov junadi

Isto i kod mene. Poslato u novembru.

Послато са LM-K420 помоћу Тапатока
 
kod mene ko je predao u prvom delu (septembar) su skoro odmah dobili a ja predao u novembru i nista...

Тако је и код нас, с тим што је доста нас предало крајем октобра и у новембру. Исплаћивани су ти први до почетка децембра, од тада нико није добио. И сигуран сам да нико није у целој Србији од тада.
 
Ta uredba je napisana za klanicu blisku rezimu i oni su dobili za nema i verovatno nece ni biti. Navodno velike zloupotrebe su radjene pa se proverava sva papirologija.... kao da je u tih 2 meseca zaklano 2 miliona komada pa nikad kontrola da se zavrsi.
 
Izasao pravilnik danas, imam da posaljem jedan zahtev. da li se salje direktno u Upravu za agrarna placanja, ili mora da se prvo navede Min.Polj, bla bla? To su izbacili iz pravilnika.
 
Danas stiglo rešenje za bokove. Zahtev predat 04 februara. Za iste te bikove predat zahtev u novembru za 20000 po grlu. Još uvek ništa od toga.

Послато са LM-K420 помоћу Тапатока
 
То за 20000 по грлу никоме није исплаћено, причали смо скоро о томе. А мени су редовне субвенције за та грла исплаћена још летос а исто предат захтев у фебруару.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam jedan od nekolicina koji je dobio taj kovid pomoc od 20000 i to bas 31.12.2020, a pre toga su mi trazili dopunu dokumentacije,koju sam poslao tri dana ranije,cuda su moguca.
 
Nazad
Vrh