Subvencije za mlečno govedarstvo

Jedno pitanje poznavaocima ove tematike:

Treba da kupim umaticenu kravu, pa kako ide oko prevodjenja?
Da li ja, sledece godine imam pravo na premiju ili ne? Ove godine premiju normalno uzima dosadasnji vlasnik, a mogu li ja uzeti sledece godine?

HM?????
 
Danas sam tek dobio resenje iz Sapca a pare verovatno do nove godine , ako ne onda sigurno dogodine. Bitno je da se unapredjuje i pomaze stocarstvo.
 
Malocas kad sam dosao kuci,odem do komsije da mu pomognem nesto,kaze mi da je pre 15 dana dobio kompletan subvencije za krave,a ja jos nista kao i mnogi.
 
Pre izbora svi kandidati su se utrkivali ko ce se slikati sa sto vise krava,svinja ,koza a sad svi zaboravili na predizborna obecanja,a i ovaj ministar jako malo muce a jos manje mleka daje za ovo stocarstvo .
 
Neznam dali ste culi prekjuce na TV kako je zahvalno rekao , da su sva dugovanja isplacena prema poljoprivrednicima!!!! MI stocari nismo deo poljoprivrede u SRBIJI??????

- - - - - - - - - -

Dali je neko cuo nesto o 3 kvartalu premija za mleko?
 
A cemu blokade kad ti opet daju slan dlan,nesto ti plate,a mi se povucemo i oni guraju po starom? A,ovo hvaljenje je najvise prisutno kod ove vlasti. Ja vise necu da pravim :off_topic:.
 
Nazad
Vrh