Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

Није тема али би молио Срђана да ми одг...Човек је узео у закуп државну З емљу на вероватно милион год.Засад Лешника је на половини на другој је Сунцокрет све је ограђено жицом.Предпостављам да је мотив Државе засад Лешника а не Сунцокрета...Ако је подигнут засад Лешника онда на целој површини мора бити Лешник или може шта год...Хвала!
 
Da pitam i ovde
Ako se dobro sećam u uredbi za kvalitetna grla je bilo za priplodne bikove povraćaj do 3 mil.Sad to ne mogu da nađem,nisam siguran da sam 100% dobro protumačio.
 
Jel ima jos nekog da nije jos dobio subvencije po hektaru za ovu godinu?
Ima ...moj otac a zemlja je na njemu sva 1/1 , nema zakupa.
Šta vam piše na statusu zahteva :sta:


  1. Primljen
  2. U radu
  3. Izmenjen

Није тема али би молио Срђана да ми одг...Човек је узео у закуп државну З емљу на вероватно милион год.Засад Лешника је на половини на другој је Сунцокрет све је ограђено жицом.Предпостављам да је мотив Државе засад Лешника а не Сунцокрета...Ако је подигнут засад Лешника онда на целој површини мора бити Лешник или може шта год...Хвала!
Odgovorio sam vam
Da pitam i ovde
Ako se dobro sećam u uredbi za kvalitetna grla je bilo za priplodne bikove povraćaj do 3 mil.Sad to ne mogu da nađem,nisam siguran da sam 100% dobro protumačio.
 
Pise da je u radu i to stoji sigurno dva meseca ako ne i vise
E onda imate neku grešku (Problem) što se tiče parcela.​

Kontakt podaci


infofoto-1024x682.jpeg



Kontakt telefoni

011/30-20-100
011/30-20-101
011/30-20-118
0800 106 107

Pozvati svakog radnog dana od 07:30 do 15:30 časova



E-mail adrese

uap.callcentar@minpolj.gov.rs
uap.kontaktcentar@minpolj.gov.rs
office@minpolj.gov.rs

Uprava za agrarna plaćanja

https://uap.gov.rs/#kontakt

Zvanična veb prezentacija eAgrar-a​

https://eagrar.gov.rs

Skrolujte dok ne dođete do Budimo u kontaktu, u tekstu poruke napišite BPG, JMBG i vaš broj mobilnog telefona.
 
Srdjan01
Pise da je u radu. Prilikom kontakta, zadnji put sad u Utorak rekli su da je sve u redu i da nema grske ali da se opet obnovi zahtev iako je sada obnovljen po 4 put!
99% slučajeva gde je status zahteva U radu ima neki problem.

Ima slučajeva gde je kao i kod vas status zahteva U radu ali je sve u redu sa zahtevom (Pa se predlaže da se uradi Izmena podnetog zahteva).
 
Izmena ili obnova?
Izmena zahteva (Sve dok na zahtevu piše Primljen ili U radu, podneti zahtev na platformi ePodsticaji može da se menja).


Izmena zahteva na platformi ePodsticaji ne može da se menja kada piše na statusu

  1. Prihvaćen
  2. Poslat na isplatu
  3. Plaćen
  4. Odustanak (Ali to tek kada se podnese Podnesak)

Napomena: Kada se Izmeni zahtev na statusu više neće pisati Primljen ili U radu već Izmenjen (U Prikaži Istoriju statusa, to su one tri tačke će pisati izmena je odrađena tada i tada u toliko i toliko sati).
 
Poslednja izmena:
@kalman 58 Drzavnu zemlju kao kupili na vecito ?.
Nisam prisustvovao kupovini dosad u katastru se vodila kao i isla na licitaciju vec godinama zadnji put na 10 godina kad gle odjednom u katastru se pojavila nova informacija vlasnik 1/1 privatno lice.Ne pratim ja to nego je doslo do nekog pomeranja i zvao geometra i kazem mu pored drzavne zemlje covek mi pokaze da nema takve parcele,brojevi se poklapaju ali vlasnik nije vise drzava.Kako biste vi to nazvali?
 
Па тако је овде око села урађено, "реституција" на делу, писао већ х пута. Скупе неколико ситних и укрупне. И одмах продају...
 
Da, restitucija.. Kod mene u selu sam pre oko godinu dana gledao neke livade na koga se vode u bile su drzavne, sad pre par meseci pogledam i jedna od njih se sad vodi na nekog (mozda promasim ime mrzi me sad da proveravam ali poenta ostaje) "Marlot Browning" :ROFLMAO:
 
Moguće da je restitucija i da zakupac DZ kupi iz restitucije od novog vlaanika i prevede,pojavio se kao novi vlasnik a pitaš se kako je uspeo.Imao sam slučaj samo još nisam dobio aneks ugovora.
 
Nazad
Vrh