Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Nista od toga nema. Povratka i ispravljanja i podnosenja zahteva za nešto što je prošlo nema. Ja sam dobio odgovor da je rok za podnošenje subvencija bio produžen i da smo imali dovoljno vremena da rešimo sve problemčiće. Od 13.06 uopšte više nije postojao zahtev za subvencije za biljnu proizvodnju u padajućem meniju sa zahtevima u delu e-podsticaji. To vazi za sve trenutno aktuelne zahteve. Više sreće u narednom kolu.
Ovo je obaveštenje uprave za a. plaćanja iz juna..
Пољопривредни произвођачи који обнављају постојећа газдинства и чији се захтеви тренутно обрађују, такође могу да поднесу пријаву на све актуелне јавне позиве.

Када подаци чија је верификација у току буду одобрени, пољопривредници ће добити повратну информацију и тада треба да уреде, измене и допуне своје првобитне захтеве за подстицаје, како би добили средства за субвенције на основу правог стања у њиховом газдинству.

Молимо пољопривреднике да редовно проверавају своје еСандуче, где ће им стизати решења о регистрацији или позиви за уређење захтева.


Mi možda jesmo imali dovoljno vremena da uredimo sve ali šta vredi kad oni nisu stigli da pregledaju, moje parcele bi bile ranije verifikovane da su ih oni pregledali..nije do mene. Tako da ja neću odustati lako od onoga što mi pripada!
 
Prijatelji jel vi možete da uđete na e agrar? Ja od juče nikako ne mogu. Javlja da će biti ažurirana, ali pristupa nema.
 
Ja sad dobih subvencije i okrajcovase me za 28000.
Odobreno 350000 i poslato na isplatu,a dobio 322000.
Kakvo je ovo sad ludilo????
 
Meni su isplatili subvencije po 18000 za sve ostale parcele (ispod 20ha), tako da ja ne mogu da menjam zahtev. Zato sam i pitao da li postoji neka mogućnost da se sad traži i za tu dodatnu parcelu (ni sa njom ne prelazim 20ha), i ako postoji - kako to uraditi? Zvaću danas ponovo kontakt centar pa ako ih dobijem napisaću šta su mi rekli...

Dakle, konačno sam dobio vezu na 0800106107, objasnim o čemu se radi nekom tipu (da sam dobio subvencije za sve parcele osim za onu koja je bila u procesu verifikacije, da je sad verifikovana i pitam da li mogu (i kako da podnesem zahtev) da dobijem subvenciju i na tu parcelu jer nije moja krivica što njima treba tri meseca za verifikaciju). Kaže taj čovek čekaj idem da pitam nadređene, sačekam, vrati se on i traži da upiše broj telefona, kao obavestiće nadređene o mom pitanju. Prilično mi je jasno da to obaveštavanje nadređenih znači da me skine s' dnevnog reda, jer je u pitanju prosta stvar: ili daju ili ne daju subvencije za parcele za koje zbog verifikacije nije mogao biti podnet zahtev.
 
Dakle, konačno sam dobio vezu na 0800106107, objasnim o čemu se radi nekom tipu (da sam dobio subvencije za sve parcele osim za onu koja je bila u procesu verifikacije, da je sad verifikovana i pitam da li mogu (i kako da podnesem zahtev) da dobijem subvenciju i na tu parcelu jer nije moja krivica što njima treba tri meseca za verifikaciju). Kaže taj čovek čekaj idem da pitam nadređene, sačekam, vrati se on i traži da upiše broj telefona, kao obavestiće nadređene o mom pitanju. Prilično mi je jasno da to obaveštavanje nadređenih znači da me skine s' dnevnog reda, jer je u pitanju prosta stvar: ili daju ili ne daju subvencije za parcele za koje zbog verifikacije nije mogao biti podnet
Koliko dana je prošlo od kad si preuzeo sa e sanduceta rešenje za subvencije? Rok za žalbu je 15 dana od dana preuzimanja.
 
Opusteno mi skinuli 4 ovce,kao nisu na gazdinstvu.
A sve regularno 100 posto.
Krv vadjena svima u isti dan i sve ovce upisane u registar.
Ma nema ovo sve treba razjebati i u pm otici.
 
Koliko dana je prošlo od kad si preuzeo sa e sanduceta rešenje za subvencije? Rok za žalbu je 15 dana od dana preuzimanja.
Rešenje iz eSandučeta sam preuzeo 20.07.2023. a parcela mi je verifikovana 03.08.2023. popodne, (jer pre podne istog dana nije još bila verifikovana a kad sam uveče proveravao eAgrar bila je verifikovana). Dakle tačno 15 dana nakon što sam preuzeo rešenje o subvencijama. Koji su to maheri...
 
Lupa gluposti ,malo da spusti ratare da nas pokaže kao bahate i bezobrazne.Odmah me je majka(penzionerka) zvala u fazonu,jel čuješ šta kaže predsednik kao što tako radite.....imao je cilj d nas predstavi loše za široke mase,verovatno naslutio da će biti neki bunt na jesen pa da stvori sebi neku podršku kad nas građani vide u skupim traktorima da ih asocira da smo lopovi.
Pa zar u katastru ne piše d aje to šuma,njiva,pašnjak.....neka rade svoj posao sve je vidljivo.
 
Nazad
Vrh