Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Po mome vise ima sto crkaju drugi deo,a mozda ce dobiti pre nas i to me nebi cudilo

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ja sam zahtev za subvencije podneo 23. maja, status zahteva je bio "primljen" do dana kad sam poslao mail sa upitom o parceli koja čeka verifikaciju. Odgovor na mail sam dobio istog dana (odgovor je strpite se, imamo puno posla, dajemo sve od sebe...) i istog dana je status promenjen u "u radu". Od tada tako stoji.

Danas me zove jedan drug, pita da li treba nešto da radi kad mu je status zahteva prešao u "prihvaćen"? On je zahtev podneo 30. maja. Rekao sam mu da sam ovde pročitao da postoji, čini mi se, 5 vrsta statusa, i da kad mu stigne nešto u e sanduče da će onda trebati da prihvati to iz sandučeta i da tek onda idu pare (ako ih bude). Da li sam mu dobro objasnio, nemam sad vremena da isčitavam ranije stranice da mu dam tačan odgovor?
 
Imas kad posaljes pa pise primljen,pa onda u radu,prihvacen i poslat na isplatu ali nema pravila ko ce dobiti pre pare ima nas sto nam stoji poslat na isplatu ali nismo dobili pare a ima i takvih sto im mesec dana stoji u radu i nista a nekima sto je stajalo primljen pa ubrzo poslat na isplatu i isti dan dobili pare

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
geci

mislim da ako pise primljen pa onda u radu da postoji neki problem koji razmatraju i da se to proverava

trebalo bi da ide redom primljen,prihvacen,poslat na isplatu,isplacen
 
Imas kad posaljes pa pise primljen,pa onda u radu,prihvacen i poslat na isplatu ali nema pravila ko ce dobiti pre pare ima nas sto nam stoji poslat na isplatu ali nismo dobili pare a ima i takvih sto im mesec dana stoji u radu i nista a nekima sto je stajalo primljen pa ubrzo poslat na isplatu i isti dan dobili pare

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Pa to isto kao kod doktora 😄😅🤣
 
Meni pisalo primljen,prihvacen i poslat na isplatu pa nista od para a par prijatelja sto sam im isto ja prijavljivo sve pa pisalo primljen,u radu,prihvacen i poslat na isplatu vec i zaboravili na sta potrosili pare

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ja sam zahtev podneo 06.04. i pise odobreno poslato na isplatu i pismeno resenje sam dobio u e-sanduce, jos uvek nista. Kad udjem u e-podsticaje nema te opcije da azuriram zahtev..
 
Zahtev predat 24.4 a rešenje stiglo 18.5 pa tek posle nekoga dana pare ovih prvih 9k. A kada će ovi drugi 9K ne zna se??????
 
Nazad
Vrh