Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Srdjane,nije mi isplaceno nista jos samo stoje da je poslato na isplatu 12.05 a nikakve pare nisam dobio

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Tako i meni stoji..zvao sam ih uzeli mi podatke i prosledili su tamo kod ovih sto placaju
 
I ja isto to odradio pre dve nedelje,pa i prosle nedelje isto sam zvao ostavio podatke pa zavao na onaj broj pa ostavio podatke pa nista

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Pa pogledaj malo po forumu,FB pa ćeš sam doći do zaključka da je to laž da je toliko isplaćeno.Ako ti je za utehu bićeš sigurno isplaćen pre mene.
 
 
Srdjane,nije mi isplaceno nista jos samo stoje da je poslato na isplatu 12.05 a nikakve pare nisam dobio

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Da li ste dobili rešenje, da li ste ga prihvatili i preuzeli (Odštampali) ?

Da li je sve ok sa računom, da li ste uplatili makar 2000 dinara čisto da vidite da li vam dolazi obaveštenje na telefon ili mBanking eBanking (Glupo pitanje ali eto čisto da pitam ?)
 
Da li je neko dobio 9000, pa sada i drugih 9000? Da se zna da li je to krenulo. Maheri su politicari, ugovorili isplatu bez roka.
 
Sada proverio gazdinstvo , stojalo dugo u radu, bilo sve ok kada smo aplicirali za subvencije. Sada pozutela jedna parcela. Obracunali prvo po 9000 sada stoji iznos za 18000 ali nista od love. Moram sutra zvati i videti gde je problem nastao.

Sent from my WP5 using Tapatalk
 
Danas sam zvao,javila se neka gospođica-gospođa i rekla da ažuriram zahtev.Znači na ono gde stoji IZMENI ZAHTEV da se ponovo popuni,možda i ne treba da se menja samo da se osveži.Nisam to uradio zato što su rekli da je podnošenje do 12.06. pa nisam bio siguran da neće odbiti zahtev ako je posle tog datuma menjano.
 
Kod mene je u radu odavno,predato prvog dana u 10.22 h.Ima uzvičbik na mestu gde je prebivalište,naime u SUP-u nam izdaju dokumenta gde se jesno slovo ne slaže sa pravim slovom u imenu ulice .Ja sam uneo izmenu priložio LK i još je u radu.Probao danas da zovem nisam mogao dobiti.Ne znam da li da ažuriram zahtev.
 
Dizu frku ljudi za drugih 9000, a masa je gazdinstava koja nisu dobila nista.
Ja predao 7 dana od pocetka, 19.Juna se menja ziro racun, ponovo sam azurirao zahtev, tako da ko zna kada ce biti.
 
Kod mene je u radu odavno,predato prvog dana u 10.22 h.Ima uzvičbik na mestu gde je prebivalište,naime u SUP-u nam izdaju dokumenta gde se jesno slovo ne slaže sa pravim slovom u imenu ulice .Ja sam uneo izmenu priložio LK i još je u radu.Probao danas da zovem nisam mogao dobiti.Ne znam da li da ažuriram zahtev.
Probajte još jednom da ih pozovete, pošaljite im i poruku na (Budimo u kontaktu eagrar.gov.rs), očitajte Ličnu Kartu (Mada ste već rekli da ste priližili LK). Ažurirajte kada prođe verifikacija.
 
Probaću svakako da ih dobijem.Čudi me da je verifikacija za zemlju prošla imao sam na početku baš zbrku sa novim parcelama ,zvali si me sigurno 5 puta pa samo rešili sve.
To za ličnu kartu od prvih dana stoji i nije rešeno.
 
Danas sam zvao,javila se neka gospođica-gospođa i rekla da ažuriram zahtev.Znači na ono gde stoji IZMENI ZAHTEV da se ponovo popuni,možda i ne treba da se menja samo da se osveži.Nisam to uradio zato što su rekli da je podnošenje do 12.06. pa nisam bio siguran da neće odbiti zahtev ako je posle tog datuma menjano.
Mi smo ažurirali.Tako nam je rečeno u PSS.
 
Danas sam zvao,javila se neka gospođica-gospođa i rekla da ažuriram zahtev.Znači na ono gde stoji IZMENI ZAHTEV da se ponovo popuni,možda i ne treba da se menja samo da se osveži.Nisam to uradio zato što su rekli da je podnošenje do 12.06. pa nisam bio siguran da neće odbiti zahtev ako je posle tog datuma menjano.
Izmenite zahtev kada vam je rečeno.

IMG_20230614_074440.jpeg
 
Poslednja izmena:
Ako hocu da menjam zahtev onda mi izbaci parcele koje su pod uzvicnikom i jos mi nema nekih parcela koje nisu pod uzvicnikom. Ko je tu lud 🤔
 
Nazad
Vrh