Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Ja sam dobio 9000 din po hektaru par dana kasnije, problem je bio oko promene racuna i verifikacije potrefilo se u isto vreme kad i resenje i isplata
 
Dobio sam rešenje za neku Agril foliju oko 1. Septembra.Inače zahtev sam podneo sredinom februara 2022.
 
Podržavam. Da li imaš cisternu ? Ja finansiram troškove, ako nemaš kupiću ti i cisternu.
Sad sam video,pa što ne kažeš bar AJMO ZAJEDNO.Ti radiš poljoprivredu kao osnovnu delatnost i čekaš mene.I imaš jedno 5 puta više zemlje nego ja.Navikao sam ja na to.
 
Poslednja izmena:
Znaju oni da nemaju muda, da su tastatura revolucionari, ja ih samo navodim da to priznaju ali nemaju oni hrabrosti ni da priznaju. Ali zato imaju hrabrosti da recimo prebiju slabijeg od sebe. Ovo ne mislim ni nakoga konkretno, mislim na sve kukavice u svetu koje čekaju da neko nešto uradi za njihovo dobro.
Samo pitanje za tebe,u kojoj si ti zajebanciji učestvovao?A činjenice i papiri kažu da sam ja ratni vojni invalid.Čisto da vidimo ko je gde bio i ko ima ili nema muda.
 
Sad sam video,pa što ne kažeš bar AJMO ZAJEDNO.Ti radiš poljoprivredu kao osnovnu delatnost i čekaš mene.Navikao sam ja na to.
Tvoja je ideja i ja te podržavam. Da je moja ideja ja bih to i uradio. A to bi da tvoju ideju sprovede neko drugi. Ako smatraš da ti ne treba to da uradiš onda nemoj ni pisati da treba to neko drugi da uradi, nije uredu. Sve što sam smatrao ja sam i uradio, a nisam ni pisao.
 
Jel ti stvarno misliš da ja to treba da uradim sam?Pošto me podržavaš evo ja sam spreman da izađem i da budemo NAS DVA zajedno.Samo kaži kad hoćeš i da isteramo tu našu mehanizaciju.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Pa šta si ti onda čekao,jel da te ja povedem?
Već odgovoreno, tvoja ideja
Komšija ajde da se vidimo po pitanju tih muda.
Već komentarisano. Lako je udariti na slabijeg, udari ti na jačeg
Samo pitanje za tebe,u kojoj si ti zajebanciji učestvovao?A činjenice i papiri kažu da sam ja ratni vojni invalid.Čisto da vidimo ko je gde bio i ko ima ili nema muda.
Svaki put sam bio na svim protestima, ministru sam rekao pred kamerama da je lažov, Brnabićki u Vladi sam rekao šta mislim. Tako sam govorio u Skupštini Vojvodine i Srbije. Uvek sam govorio javno što drugi nisu smeli. U ratu nisam učestvovao.
Ideja je tvoja, javno si je izneo i sada se ljutiš što sam te prozvao za ono što si sam napisao a nemaš nameru da učiniš. Po meni to nije ljudski. Možda ti misliš drugačije. Mene je na probijanju blokade pratio sa traktorom neki klinac i rekao sam mu da bude iza mene i pripretio da tako mora da bude.
 
Samo je pitanje jedno hoćemo li zajedno Ti i Ja da isteramo cisterne.Pošto si rekao da si odmah iza i da ćeš naći osoku.Lepo sam napisao da 3 g. ne držim svinje i nemam osoku.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Jel ti stvarno misliš da ja to treba da uradim sam?Pošto me podržavaš evo ja sam spreman da izađem i da budemo NAS DVA zajedno.Samo kaži kad hoćeš i da isteramo tu našu mehanizaciju.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
Ja tebe pratim, tvoja je ideja. Ti odluči kada budeš mislio da je momenat. Nadam se da si pročitao da sam prozvao da li neko sme da bude treći (misleći i na trećeg i na ostale), NIKO SE NIJE JAVIO ? Nadam se da si dobro razumeo odrovor na tvoje pitanje ,,NAS DVA".
 
Samo je pitanje jedno hoćemo li zajedno Ti i Ja da isteramo cisterne.Pošto si rekao da si odmah iza i da ćeš naći osoku.Lepo sam napisao da 3 g. ne držim svinje i nemam istoku.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
Ne držim ni ja svinje, nemam cisternu ali sam spreman da ti pomognem u tvojoj nameri. Da odvojim svoje pare i da budem uz tebe i trpeću sve posledice što sam te podržavao i pomagao u tvojoj nameri. Neće mi biti žao, baš kao što mi nikada nije bilo žao. A da mislim da to treba da uradim ja bih to već uradio i niko mi ne bi trebao. To sam sve već napisao.
 
Jesi li ti pročitao šta sam ja napisao u prvoj poruci?Ajde probaj ponovo.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh