Subvencije u poljoprivredi za 2022 godinu

Crnogorcima subvencije 250E po ha. Masala.
Lako se vuko.ebljanima razbacivati , kad imaju 100ha obradive zemlje ukupno, a i to teško ko hoće da obradi, ako nije u hladu

Vukojebljani-nose-kola.jpg


Sad zamisli da moraš nekog John Deere-a ovako da premeštaš iz njive u njivu...
Mislim da im je i tih 250 malo
 
Poslednja izmena:
Kakva je to uredba danas izasla,za djubrivo ,vazice racuni od maja prosle godine do aprila ove godine

Послато са moto g(9) plus помоћу Тапатока
 
Predizborna.. :) Salim se.. Video sam juce. Mislim da sam tim hoce da pokriju najavljeno povecanje sa 4000 na 8000. Pise da izuzetno za ovu godnu nece biti potrebno podnosenje racuna vec ce isplata ici spram povrsine u gazdinstvu. iznos ce biti odredjen naknadno. Hoce verovatno da masu sa tim kako sve subvencionisu, djubrivo, gorivo, seme, a za dogodine ce vec blagovremenno ukinuti..
 
Bila bi potrebna velika potraga u L. Lazarevicu da se nadje dostojna zamena coveku sa vrlo cudnim fizioloskim oblicima..
Mislim da ne bi urodila plodom.
Tako da ko god da dodje eventualno ovog nadmasiti ne moze.

Promena je nuzna radi opstanka svih u ovom drustvu
Gore i ludje biti ne moze.
 
Kome odgovara svakodnevno kršenje ustava, u proseku 34 puta, izmišljeni atentati, tiranija jednog čoveka,propadanje privrede, poljoprivrede, najmanje subvencije u evropi a ekonomski tigar, jednoumlje u medijima, lažni arapi,ULTRA kopovi, ubijanje bivših saradnika, Kebara i Langura u skupštini, Sićve TV ,Pink i Mitrović, Vulin, zaduživanje na godišnjem nivou veće od svih država na ovom prostoru zajedno od 1918, Litijum, nepostojanje pravne države, druženje sa Belivukom, taj ne treba ništa da radi, njemu je dobro bez obzira na bolest, glupost ili ljigavost...
 
Ti cim tako pitas, znas za koga si.
Ajde ne lupetaj, ne idem na glasanje vec 10 godina niti cu jer nema poente, ko god dodje na vlast bagra, ako cemo realno koliko vlasti smo vec promenili u nadi da ce biti bolje?Isto mi je sa svakom, tako da mi se bas j..e ko ce biti.Meni ce biti isto ko god bio, ali ako do sad to niste ukapirali ...

Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
 
A koja bagra da se pita?Sa kim je bilo bolje?
Za koga da glasam?

Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
Pa na primer prethodna bagra je davala 14000,00 /H i to kad je nafta bila oko 120.00 din...
Ako nista drugo oko 120l/H a sad? 42L i to ako bude 8000.00.
Ako se ne budes bavio politikom, bavice se ona tobom. Ali ako to jos nisi ukapirao...
 
Mi smo obicna kolonija i ekonomska politika se nece menjati ko god dodje na vlast jer su to sve njihovi ljudi. Jedini koji gura neku normalnu pricu je Radulovic..

Ovih 8000 jel to privremena mera samo za ovu godinu ili ce biti ista suma i narednih? Ako sam dobro procitao te pare bi trebali dobiti sutra, do 10 marta?
 
Nazad
Vrh