Subvencije u poljoprivredi za 2021 godinu

Sutra pre podne idem da podignem keš i automatski palim u auto salon po novog Mercedesa. 😂
merc-fertig.png


Nisam znao da proizvode i trotinete, pogotovo nisam znao da ih drze u auto salonu :ROFLMAO:
 
Zato je tada nama svanulo, ovde su posle toga sela procvetala
Ja nisam rekao da se oduzima iz Pokrajne pa se deli sakom i kapom juznije od Dunava, rekao sam samo da se oduzima i to mnogo u odnosu na ono vreme kad je bilo Autonomije u potpunosti.
A zasto i vi juznije a i mi severnije smo pukli i zasto vam nije svanulo, to je pitanje za te koje su vodile zemlju '90 - tih.
 
Cudo je i kad moze Pokrajna davati nesto! Odakle joj kad sav novac salje Republici a ova da ne kazem sta joj i koliko vraca!
Nekad kad je Vojvodina bila Pokrajna u pravom smislu reci, e, onda je i licila na nesto i bila jaka sa standardom koji joj prilicilo.
Kako je ono djubre preko noci krajem '80 - tih unistio Autonomiju tako je i Vojvodina propala!
Srecom spasio je juznu pokrajinu tim potezom....subvencija juce legla, podignuta i potrosena :ppozdrav:
 
Neka hvala.Prepuštam to tebi ako već nisi takoko sexualno opredeljen.
Nije da nisam (il jesma ... šta treba da kažem da ne ispadme gay? :)) , al džaba je džaba. :)

Da ne bude da sam u totalnom ofu, jel konkurisao neko za ova sredstva za mlade gde navodno daju 90% povraćaja. Jel to stvarno tako bilo il je bila neka kvaka? Ja čuo skoro za to kad sam pogledo ono prošlo pre mesec dana.
 
Prema pisanju danasnje stampe od pocetka meseca privedeno 20tak poljoprivrednika zbog prikazivanja lazne kupovine mehanizacije i koriscenja subvencija za istu. Ne pise iz kojih mesta i samo sa inicijalima.
 
Нађем на тавану Политику из 68 год сваки текст има Име и Презиме новинара који одговара за исти...ово сад је све лаж и превара...Стави брате ко је и шта проневрио па да знамо и нек црвени у Селу ,кад народ лупи етикету нема назад...
 
Ma to su priče za malu decu,npr. da tebi ne padne na pamet nešto da petljaš,kao malo te uplaše da kao oni rade nešto,ako ćemo realno onda da vidimo komšinice mlade što su kandidovane za skupe velike mašine na konkursu za mlade,a tata u dvorištu ima 539,a ne smeš nikome posuditi.
 
Nazad
Vrh