Subvencije u poljoprivredi za 2021 godinu

Uplaceno juce 14700 po ha,ceka se jos odobrenje ministarstva ekonomine za povracaj za traktor,pa da polako organizunemo ispijanje piva i pecenje rostilja ili prasica pokraj puta,dok traktorima zakrcimo put,na prvu najavu da ce da nam ukinu subvencije do 100 ha,jer mi imamo stav,nece nas neko ponizavati sa recimo 12000 din po ha,pokazacemo mi njima kako se vrti razanj pokraj puta ,BRE

Послато са moto g(9) plus помоћу Тапатока
 
Пун ми је куфер и вас од 12000субвенција и ових са 4000....Све ме то подсећа на сцену из филма Лепа села лепо горе у Тунелу кад Никола Који одржи лекцију комуњари....сви поштени!
 
Пун ми је куфер и вас од 12000субвенција и ових са 4000....Све ме то подсећа на сцену из филма Лепа села лепо горе у Тунелу кад Никола Који одржи лекцију комуњари....сви поштени!
Veoma smo se potresli,zbog tvog kufera,zaista.

Послато са moto g(9) plus помоћу Тапатока
 
Ljudi, da li je neko dobio 500din po ovci, što se pričalo da će biti još prošle godine? Evo uredbe: https://www.paragraf.rs/propisi/ure...oprivrednim-gazdinstvima-vanredno-stanje.html
Nema ništa a verovatno i neće.
Inače podseti me onaj post odgore od grunta,ne samo na neku solidarnost nego i na zajedničku borbu za bolje,i setih se davne godine dve hiljde dvadesetu ,kad su oni jebivetri iz dkc semenske kuće uvalili ljudima za dobre pare tuki u bulju,sa pričom **greška zdravog mozga,kao sejao si na onu stranu a trebao si na ovu i bilo bi bolje,i tako ti dobri ljudi uvidevši da ih ovi zajebavaju pokupuju brže bolje i poslednju vreću da bi im pokazali da sa njima nema zajebancije i neka svoje seme prodavaju drugome a ne poštenon Srpskom seljaku.
E tako ti je to Grunte,samo dve godine da im se ne kupuje seme samo zato što su pizde,drugačije bi ono razmišljali,a ovako su uvideli skim imaju posla pa im uvalili u istoj godini sjebano seme uljane repice.
 
Poslednja izmena:
napredno..... 3 puta manje nego lane
 
Cudo je i kad moze Pokrajna davati nesto! Odakle joj kad sav novac salje Republici a ova da ne kazem sta joj i koliko vraca!
Nekad kad je Vojvodina bila Pokrajna u pravom smislu reci, e, onda je i licila na nesto i bila jaka sa standardom koji joj prilicilo.
Kako je ono djubre preko noci krajem '80 - tih unistio Autonomiju tako je i Vojvodina propala!
 
Nazad
Vrh