Subvencije u poljoprivredi za 2016

Interesuje me da ako se kupi od fizičkog lica polovni traktor i plug moželi se dobiti neki povrat - subvencija.
 
Mirban uz duzno postovanje, ali kako je tebi ovakva ideja o povracaju uopste i pala na pamet. Mi mozda ne zicimo u istoj zemlji ?
 
Interesuje me da ako se kupi od fizičkog lica polovni traktor i plug moželi se dobiti neki povrat - subvencija.

Bilo je kod mene preko opstine, ali zbog ogromnih zloupotreba trajalo je samo jednu godinu, i to nije bilo para za sve jer su za 15 dana ispraznilli deo budzeta namenjen u te svrhe.
 
Paorpaor a što da mi ne padne na pamet? Šta ima loše u tome da tako razmišljam? Svakako živimo u istoj državi. Ako nekome treba da se pomogne onda treba poljoprivrednim proizvođačima. Smatram da bi se toj istoj državi to malo što bi dala vrlo brzo vratilo i to višestruko. Ali tako je kako je. Ok. Izvinjavam samo sam pitao.
 
Zivimo u istoj drzavia,al svaka opstina drugacije tumaci zakon,eto bata iz Pirota kaze da je kod njih bilo,znam i za slucaj da pojedine opstine,otplacuju kamatu svojim poljuprivrednim proizvodjacima.A nevezano za poljuprivredu ima opstina koje daju stipedije svojim studentima i plus putne troskove.
 
Paorpaor a što da mi ne padne na pamet? Šta ima loše u tome da tako razmišljam? Svakako živimo u istoj državi. Ako nekome treba da se pomogne onda treba poljoprivrednim proizvođačima. Smatram da bi se toj istoj državi to malo što bi dala vrlo brzo vratilo i to višestruko. Ali tako je kako je. Ok. Izvinjavam samo sam pitao.
Naprotiv, i treba da "nam" pada na pamet, ali to vise nema nikakve svrhe.
Subvencije su presle u socijalnu pomoc.
 
Jel ima neko informacije dali je počela isplata povraćaja za mehanizaciju, ili ako nije kada će krenuti ?
 
Da li neko zna da mi kaže kada i kako se dobija "odgovor " za subvencije za stočarstvo, u mom slučaju pčelarstvo. Predala sam dokumentaciju 13.10.2016

Sent from my LG-D280 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh