Subvencije u poljoprivredi za 2016

Kako nece unaprediti drzavu:sta:
Pa ovaj nas uvodi Srbiju u eu, zar to nije napredak, treba svi koji su glasali za njega da budu ponosni na svoj izbor i boljitak koji ce doneti Srbiji
Izmedju ostalog i subvencije kao Nemac il Francuz... Bugarin, Rumun
 
Da al ja zivim u svojoj drzavi,a ti ces uvek biti u tudjoj,doduse blizu svoje,al u tudjoj..tako da nisi merodavan uopste kome Srbija treba da se prikloni,priklonili su se tvoji rumuni pa vidim sve im super ide,trcite tamo kod njih da zivite za boljim zivotom..

Putko opet lupetas gluposti! Ja sam drzavljanin ove zemlje koja se Srbija zove i mnogo mi je vise pri srcu od Rumunije ili neke druge drzave. Na zalost stvari ne funkcionisu dobro i zato ne mogu biti zadovoljan kad deca fakultetski obrazovana su bez posla a radnici, penzioneri i poljoprivrednici sa nikakvim primanjima!
Za razliku od tebe i nekih drugih dodjosa ova Srbija mnogo vise pripada meni kao starosedeocu nego tebi i slicnima!
A Seseljevizam i teranje iz sopstvene drzave manjinu, odnosno sve sto nije srpsko leci zajedno sa njim u nekoj ustanovi a ne na poljoprivrednom forumu!
 
Putko opet lupetas gluposti! Ja sam drzavljanin ove zemlje koja se Srbija zove i mnogo mi je vise pri srcu od Rumunije ili neke druge drzave. Na zalost stvari ne funkcionisu dobro i zato ne mogu biti zadovoljan kad deca fakultetski obrazovana su bez posla a radnici, penzioneri i poljoprivrednici sa nikakvim primanjima!
Za razliku od tebe i nekih drugih dodjosa ova Srbija mnogo vise pripada meni kao starosedeocu nego tebi i slicnima!
A Seseljevizam i teranje iz sopstvene drzave manjinu, odnosno sve sto nije srpsko leci zajedno sa njim u nekoj ustanovi a ne na poljoprivrednom forumu!
Zaboravljas da su i tvoji od nekud tu dosli,nisu pali sa Marsa,kao i svi drugi.Nemam ja problem sa manjinama,niti bi bilo ko trebao da ga ima,al sa onima koji zive u drzavi koju bi da ruse,a ti kao veliki zagovorenik secesije i autonomastva si veoma licemeran u ovom tekstu gore.Tako da,ljude tipa tebe,i jos par sa ovog foruma,Canka i Pajtica treba spustiti na zemlju,a to drzava treba da uradi,a polako doci ce i to na svoje...Nije dzabe pokojni Petru,nek mu je laka zemlja rekao da si 0 od coveka,tj ono sto ti cesto spominjes,djubrivo,da ne psujem.
 
e putun , ajde objasni to da cemo ove rodne godine mi lale glupave mi djubrivo, napuniti kasu sa vise od 40 % i da cemo od toga dobiti samo 5% za nase vrtice puteve poste, domove zdravlja i ostalo, zasto nije makar trecina od onoga sto znamo proizvesti.. ti kazes da ce evropa da nam odredjuje pravila i to stoji, kako je to lepo kad ti neko vec dugo za tvoje novce kaze da ti neznas kako treba da se trose pa ti uzme i onda po malo kroz kapaljku daje..
 
pa dosta mi je da znam koliko imam subvencije i licna primanja ja a koliko stanovnik grada beograda, a sto se tice pajtica i bilo kog politicara iz bilo koje drzave njima nikom ne veruujem samo rade za svoju guzicu i svoj dzep kako im placeno da rade...
 
pa vidi druze , za tvoju informaciju svaki taj grad ima dodatne subvencije za poljo. iz svog budzeta to proveri slobodno, a odakle im u budzetu?? kako da palanka ili bac nemaju toliko pogodnosti kao poljoprivrednici koji padaju pod te gradove??? proveri slobodno nemoj da te sramota ja imam tamo rodbinu i zato znam... a jos nesto i znam koliko smo se mi ovde kazni naplacali sa nasim traktorima i policijom, a znam i koliko su tehnicki ispravni traktori juzno od save i dunava, cast izuzecima, i koliko tamo cesto zaustavlja i dere policija... takodje znam i da elektro morava ne iskljucuje struju do 20000 duga a kod nas dodju za 500 din i iskljuce te pa ti nemoj da platis... samo toliko i necu vise da se raspravljam jer ne menja nista.
 
Stani covece,sve sto si ti naveo te kazne za masine,opstinska subvencija,elektro vojvodina,pa sve to spada pod pokrajinsku vlast...Da se nekad nisi zamislio da nisu mozda veci lopovi koji vode Backu Palanku od onih koji vode Trstenik?:sta::ideja:Sve sto si naveo je cisto nepoznavanje materije,i sve sto si naveo zavisi od grada i od uprave do uprave...
Rasprava ne vodi nicemu,al nemoj da budes slep kod ociju.
 
nisam slep ali u kasu nekog grada da bi neko krao neko mora prvo da pusti novac.. sto se tice pokrajinske vlasti si u pravu takodje, ali aj zivi bili videli sad imamo novu... i nemoj mi samo o politici rekoh ti da me to ne zanima... i elektro morava ne pada pod pokrajinsku vlast....
 
A zamisli da je moguce da i Palanka i Trstenik imaju po cirka 50 000 000 budzet,a Trstenik ima 1000 ratara,a BP 10 000,kome li je lakse da finansira dodatne subvencije:ideja:
Zahebana je to matematika,a suma sumarum je da nije to bas tako kako si ti zamislio da se od tebe otima a da se daje drugom,suplja je to prica jos od autonmaskih vlasti da bi oni imali sta da strpaju u dzep.
Sve najbolje druze.
 
Zaboravljas da su i tvoji od nekud tu dosli,nisu pali sa Marsa,kao i svi drugi.Nemam ja problem sa manjinama,niti bi bilo ko trebao da ga ima,al sa onima koji zive u drzavi koju bi da ruse,a ti kao veliki zagovorenik secesije i autonomastva si veoma licemeran u ovom tekstu gore.Tako da,ljude tipa tebe,i jos par sa ovog foruma,Canka i Pajtica treba spustiti na zemlju,a to drzava treba da uradi,a polako doci ce i to na svoje...Nije dzabe pokojni Petru,nek mu je laka zemlja rekao da si 0 od coveka,tj ono sto ti cesto spominjes,djubrivo,da ne psujem.
Nije valjda da boli istina cim puknes lako! Ili se stvarno osecas strancem ovde a Boga mi ni tamo odakle potices ne pripadas!
Sto se tice pokojnog Petrua koga vec po drugi put smominjes ja sam ti samo rekao da o pokojnicima sve najlepse i ne zelim uopste ni da raspravljam o tome da li je imao pravo reci negativne stvari o meni ili kakav mu je bio rejting i tretiran medju ljudima u selu! U ostalom ja sam ga bolje znao od tebe iako nisam pricao vise od par puta ukupno sa njim!
O meni se raspitaj, ali detaljno, medju zivima, kakav sam covek, pusti pokojne sa pokojnicima da se odmaraju!
 
Ne vidim po cemu sam ja to pukao?Cak nisam hteo ni da psujem..Ja znam da tebe boli istina,ali sta cu tako je,a odakle ja poticem i pripadam ti nemas apsulutno pojma,jer si ipak u sustini samo jedan Rumun,koji nema pojma o tome,a vidis ja znam malo vise o tome i o toj drzavi u kojoj zivis..A dovoljan rejting imas ovde na forumu od poruka na pp koje mi stizu o tebi,ko si i sta si,tako da za raspitivanje nema potrebe.:osmeh:
 
e pa o tome ti govorim zasto bi negde gde ima 1000 paora stiglo isto para kao i tamo gde ima 10 000.. to si sad dobro rekao... cao
 
Dodatne subvencije ?
Ma kakve dodatne subvencije,to je nesto tipa,dzabe osemenjavanje krava,ili dzabe sadnice vocki li 50 posto ucesca u kupovini istih...Npr neki grad odvoji nesto
kao agrarni fond koji je vecinom mizerno mali da bi se zaposlilo sto vise partijskih i svalerskih veza i to je to,od cirka 1 000 000 budzeta ode 300 000 u realan sektor ostalo ide u dzepove i to je to..

diesel cifre sam lupio,ne znaci da gradovi imaju isti budzet ili sl,al posto vidim da ne zelis da skontas,il nemas cim(ne ulazim u to) samo mogu da ti porucim use i u svoje kljuse :spavam:

Peet ohoho imas ti imas al ajde tebe pece najvise :osmeh:ili ce peci ako se ikad ova drzava uredi po zakonu i meri,al kazem ti sve u svoje vreme,sve se nekad okrene,a ne moze vas Amerika primiti toliko iz familije :)bice vas previse :haha:
 
Nazad
Vrh