Subvencije u poljoprivredi za 2016

Evo i kod mene 2000 po hektaru uplaćeno.... :sta:
 
I kod mene uplaceno 2000 po ha

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
Ima ljudi koji mi se cine da imaju znanja i mogli bi ove zutace i barabe naprednjake da potkace pa da ovo strancarenje konacno posalju iza brave jer ovako tesko da ce moci jos dugo_Onaj Radulovic je pametno rekao da je dosta bilo covek mi deluje potpuno normalan ali se nikom vise ne sme verovati.Stalno se menjaju harambase a razbojnici ostaju isti zato nam i ide ovako kako nam ide.Ne treba nama lider nego covek koji ce da sprovede zakon i da se radi po zakonu.Sta ima da se busaju u grudi kojekakvi izmisljeni lideri koji samo dovode svoje barabe da nas jasu i zamajavaju.
 
Ko god da dodje obecao je sve sto se moze obecati, a da stanu na zulj onima u Evropi nece sigurno... Samo mozemo da se prilagodimo.. Mali smo mi i mnogo smo zaostali za svetom, jer isti oni koji su nas svrstali u tu kategoriju imace ponovo sansu da dodju na vlast...
I ovaj sto je dosao iz Haga, isto kao njegov predhodnik ( koga on navodno mrzi) promenice politiku bude li usao u vladu... SLatka je moc- nekako je svemocna! Kad su ga novinari pitali odkud njemu u probaloj Srbiji 36 miliona maraka on je rekao ''zaradio''. I Mira je rekla da omladina Srbije treba da se ugleda na njenog sina koji je sve stekao noseci ''gajbice''. Svi su oni isti, neki malo vise desno neki malo vise levo neki centralni i gledaju samo pravo...!
 
Čekaj nisam baš u toku vaših subvencija , mi nemamo po ha ništa , nego samo po količini nekih proizvoda , (imamo za naftu doduše ) , nego kako 2000 din po ha ?? Pa jel to 16e po ha , pa to je onda isto kao i ništa ??
Skoro kao ništa ali nije. Na papiru je nešto ali za to ništa bitno ne možeš da kupiš. Eventualno okvašivač da imaš za 1ha
 
Mozes gace, pantalone i neke carape i patike zavisno od hektara koliko raspolazes. Ako imas malo hektara onda je najvaznije kada to kupis i da ustanes prvi u kuci zorom inace osto si bez istih :osmeh:
 
Čekaj nisam baš u toku vaših subvencija , mi nemamo po ha ništa , nego samo po količini nekih proizvoda , (imamo za naftu doduše ) , nego kako 2000 din po ha ?? Pa jel to 16e po ha , pa to je onda isto kao i ništa ??

Predlagano je i kod nas da se isplacuju subvencije da kazem po kolicini nekih proizvoda. Ali to mnogima nije odgovaralo. Sve se busaju u prsa kako imaju najbolji prinos, a kada je to predlozeno prinosi drasticno smanjeni.
 
Predlagano je i kod nas da se isplacuju subvencije da kazem po kolicini nekih proizvoda. Ali to mnogima nije odgovaralo. Sve se busaju u prsa kako imaju najbolji prinos, a kada je to predlozeno prinosi drasticno smanjeni.

Kako bi po tebi resili susnu 2012 i jednu ili dve godine ranije kada je bila poplava, a prinosi u obe godine nula?
 
Nazad
Vrh