Subvencije u poljoprivredi za 2016

Rekao je svasta vucic lupez a i opet ce da obeca jer zna da ako ode sa vlasti ide pravo u buvaru.
 
Vrana vrani oci ne kopa ,kod nas jos ni jedan ne zavrsi u buvari i pored silnih obecanja(pomeri se Kurta ,da uzjase Murta).
 
Kakva ironija sa ovim subvencijama. Krkobabic je "kazo" da se penzosi mogu pozdraviti sa penzijama ako ne pobedi doticni. U nasem slucaju je on kanda vec izgubio, iliti mi smo korak ispred penzosa.
 
Lakse im je da daju malo milostinje pred izbore nam oci zamazu a onda posle kad uzjasu opet vlast seljake opeljese kroz namete i mizerne cene nasih proizvoda.Krug je sve kraci omca nam se steze oko vrtata kao sarovu lanac sto se krati sto vise ide u krug oko drveta o kog je svezan.Samo lud covek moze da poveruje da oni na vlasti misle nama seljacima bilo sta dobro ja njima ni rec ne verujem
 
E da nam ja bar malo sloge ko sto Grci imaju pa gorela bi ova Srbija,a ovako mi cutimo oni je..bu kad nas boli mi se smejemo i tako u nedogled!
 
mi imamo dobrog pastira

- - - - - - - - - -

sad cemo i porez n poljski WC i susare da placamo

- - - - - - - - - -

https://www.youtube.com/watch?v=wqTdTbS4XuU

- - - - - - - - - -


- - - - - - - - - -

menjace ovi narod, za narod koji ce da placa poreze i netrazi subvencije i da prodaje svoju krva za njih
 
Tacno ova sadasnja vlast smatra da smo mi paori teske budaletine kojima ce oci da zamazu sa ovom mizerijom .Ukoliko opet dobiju izbore a pravi seljaci ih budu glasali mi smo onda definitivno zreli za ludnicu i tacno treba sve da nam otmu i uzmu jer mi nemamo pameti
 
Canak otisao sa ovim Beogradskim politicarima. A bas sam mislio da ga zaokruzim. :haha:
 
Nazad
Vrh