Subvencije u poljoprivredi za 2016

Ispravka, skinu ti 66%+, a vrate možda 33%, i svi srećni ::sramota::
Ništa ih nekošta da obećaju, to su i onako predizborna obećanja :haha:
 
Janosh,kad su došli na vlast,pisao si sa oduševljenjem o njima,otkud sad takav preokret? Sad kao da niko nije glasao za njih,jel vas sramota ili osećate krivicu,grižu savesti?
Ti isti ce uraniti na dan izbora i ponovo dati glas svemogucem,a po forumu i ulici ''lajati'' na te iste kojima su dali i davace glas,tipicno,napredDNO
 
Kada mi necega puno obecaju obicno sa malo torbom idem na ispunjenje obecanog tako ce biti i sa ove tri hiljade.... dali ili ne dali nisu ni malo UNapredili poljoprivredu zadnjih godina...
 
Evo najnovija i pouzdana informacije, subvencije za ratarstvo biće 6000din/h umesto najavljenih 4000din/h. Iako je i 6000 dinara ili nekih 45-50 eura/h sramotno u odnosu na zemlje u okruženju i u odnosu na subvencije iz prošlih godina, bolje išta nego ništa, ali ako ostanu ove cene naših proizvoda neće nam mnogo pomoći ni ovih 6000 dinara/h .
 
Evo najnovija i pouzdana informacije, subvencije za ratarstvo biće 6000din/h umesto najavljenih 4000din/h. Iako je i 6000 dinara ili nekih 45-50 eura/h sramotno u odnosu na zemlje u okruženju i u odnosu na subvencije iz prošlih godina, bolje išta nego ništa, ali ako ostanu ove cene naših proizvoda neće nam mnogo pomoći ni ovih 6000 dinara/h .
Jesi čuo šta kažu, hoće baš svih 6000din/ha isplaćivati ove godine ili u periodičnim ratama do 2018? Mislim da je bolje na rate poludeće narod od tolikih para.
 
Zasto bi vam iko bilo sta davao u vidu subvencije (milostinje) to nije posao ozbiljne drzave.Drzava ima precih poslova to su carina porez, poslovni ambijent, pravna sigurnost.Kad je to ustimovano sve dodje na svoje znas tacno koliko ce sta da se placa stavis na artiju izracunas i znas na cemu si.Eh ali to ne ide u prilog svakojakim mesetarima lopuzama koje su zajasile vlast i one koji su uz njih jer kako bi se oni onda ti isti ovajdili kako bi manipulisali krali ili davali svojima.
Nisu se svi za isto prodali neko se prodao za par hektara drzavne zemlje koju ne placa ili je placa simbolicno , neko muva sa subvencijama , neko seje GMO soju , neko muva sa gorivom , nekog su vezali na drzavne jasle.
E zato ispastaju oni koji nisu u tom kolu jer oni moraju da plate sve sto ove stetocine izjedu i pokradu.
Visoku politiku tesko mozete da sagledate ali ona vam je ista kao i ova vasa lokalna dakle iste hostaplercine i po istom sablonu su i tamo i ovde i zato nam jeste tako kako nam jeste.
Cim stanes u red za bilo koju milostinju kod osvedocenih baraba pljunuo si na sebe i svoj obraz i ne ocekuj nista dobro da ce da ti se desi sad dal pre ili kasnije al lupace ti se o glavu zasigurno ako ne udjes sa njima u kolo na ovaj ili onaj nacin.
Kokoske krao il merdevine drzo isto ti se vata ti si kokosar.
 
Poslednja izmena:
Blago nama Pavle jer po tebi svaka drzava koja daje dobre subvencije ustvari lose stoji I nema uredjen sistem. Znaci mi imamo mizerne subvencije jer nam sve odlicno funkcionise. Dodjem mi prosto zao onih sirotana u Nemckoj, Danskoj, Svajcarskoj...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh