Subvencije u poljoprivredi za 2016

Prošle godine uveli minimalan broj za subvencije za 10 košnica, a evo pre dva dana povećali minimunm za duplo, na 20 košnica.
Verovatno će uskoro, kao što su i prošle godine posle košnica, da dupliraju i za stoku, za krave, koze , ovce ....

http://subvencije.rs/stocarstvo/pra...-na-podsticaje-u-pcelarstvu-po-kosnici-pcela/

Samo što će sve manje biti da se duplira.
Naša vlast misli da se stoka množi ko pacovi pa se brzo obnovi stočni fond
 
Vise i ne slusam vremensku prognozu.
Udjem na forum i vidim po nekim pojedincima dali nam dolazi promena vremena.

Prepoznace se oni, zarezace,,, :haha:
 
Samo što će sve manje biti da se duplira.
Naša vlast misli da se stoka množi ko pacovi pa se brzo obnovi stočni fond
Nije u tome stvar, nego podizu lestvicu i svi ispod nje duvaju! Fora bi bila da i gornju lestvicu spuste na 30 kosnica i da stimulisu samo u tom opsegu (20-30) kosnica :haha: i onda se pojavi Bogosavljevicka i obrazlozi u njenom zargonu zasto je to dobro :haha:

Ovo je toliko peovidno da nam neki Fasisti rukovode drzavom a ovaj nas KRETEN samo izvrsna ruka!!!
 
Ja sam danas za jedno gazdinstvo (u Beogradu) predao za obnovu i za osnovne podsticaje. Moram da se pohvalim da na mojoj opstini u Bg ima svega 20-ak gazdinstava, e, to je divota, kada odem tamo, uvek prvi, skoro pa ce mi i dokumentaciju sami popunjavati :haha:
A za drugo gazdinstvo u Crepaji, jos nisam ni dobio dokumentaciju !!!
 
Imam svega 6ha pa mi se nigde ne zuri. A i cekam da mi uknjize neke njive sto sam kupio, pa taman da predam nov posedovni list i sa tim parcelama. Doduse, na ove nove nemam nista od subvencija u 2016oj.
 
Aj sto nema za nove nego i stare parcele kojima je prestao ugovor a nije produzen do 31.12.2015 nece uci u subvencionisanje, kaze mi komsinica haos danas u trezoru 90% ljudi koji su danas prosli kroz trezor nije ni znalo za to!
Tako da ce bas ti sitni mali paori koji ni ne koriste internet i nisu obavesteni nece se ovajditi o ovu vucicevu podrsku malim paorima, a i sta ce MALIMA kad neznaju da investiraju nego sve potrose na duvan i sibice :sjasi:
 
Stenu,kakve su danas cigle cisto sumljam da bi bilo efekta:osmeh:a i cigle nema,ciglane zatvorene,radnici strajkuju gladju.
 
Bas citam komentare i mislim"Boze baci kamion cigle na Srbiju"

Citati onakve komentare mogu samo osobe sa stabilizovanim krvnim pritiskom ili uz neke smesne lekice,u protivnom je potreban nadzor osobe koja ce biti u pripravnosti da zove hitnu pomoc u slucaju srcke.

- - - - - - - - - -

https://www.youtube.com/watch?v=OpzmuxCnLds
 
Sta se sekirate. Gradska sirotinja koja mora da zaradi za racune. I oni treba da zive, ne treba se obazirati na komentare. Bude smesno kad nesto sto je ocigledno lupaju po 200 minusa na normalan komentar.
 
Uvek citam komentare ispod vesti. Ove sam krenuo da citam, ali posle par procitanih video sam koliko je sati... Ali ti isti ce ih i motkom terati jednog dana, da ne kazem kakvom. A mi cemo kao i do sad raditi nas posao i prelaziti preko svega i prihvatati sve sto nam bace.




Bas kao u pesmi Alekse Santic:

"Seljace, goljo, ti si prah na podu,
Tegli i vuci, i u jarmu skapaj..."
 
Nazad
Vrh