Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Nemas razlog da krijes ako imas zaposlenih clanova.

Ako se postavi uslov za dobijanje subvencija snacices se ti.
Valjda si ispekao zanat za ove godine na forumu. :ppozdrav:
 
Kako su samo to strucno smislili, nisu isplatili ni ovu godinu a vec bacili kosku za dogodine, e to je majstor.:ppozdrav:
 
Ja sam te godine kad je PIO bio uslov, ostavio firmu jer su mi subvencije bile veće od plate. Šta mislite kako se sada osećam? Iz našeg sela je već preko 50 ljudi otišlo za EU , čak i cele porodice odlaze. Dešava se tiha migracija a o tome niko ništa ne govori.

Sta ce tamo u prokletu EU? Tamo je haos opsti i od njih nam dolazi svo ovo zlo!!! Sto ne idu ljudi za rusiju da zarade, bar tamo vise nije ono sto je nekad bilo. Sad cvetaju ruze tamo. (mislim cveta ruza iza uveta tetke Mire)!!!
 
Boris se protiv prodaje zemlje strancima, tj "basiras iz pozadine", a hoces u eu?
Kada budes clan moras zemlju prodati strancima, a ti na to ne pristajes.

Pojedincima jos u glavi odzvanja ono od pre par godina "Nemacka svojim poljoprivrednicima ispalcuje 500 eura subvencije".

Moskva mesecno potrosi hrane koliko Srbija proizvede za godinu dana.
 
malo samo da pojasnimo neke ci njenice u vezi niske cene po kojoj on kupuje.......sve te napredne zemlje imaju subvencije od svojih drzava za izvoz svinjskog mesa, tako da sam siguran da to nije proizvodjacka cena jer i oni moraju te svinje da hrane ne tove se od vazduha, a koliko informacije stizu do mene svo(ili bar vecim delom) meso je meso koje se izbacuje iz EU robnih rezervi pred istek zakonskog roka , koje se u Srbiji prodaje kao sveze meso ( zahvaljujuci nedorecenom pravilniku) pa mi u marketima imamo sveze odmrznuto meso a NE SVEZE ZAKLANO MESO....tu koliko se ja razumem ima bar malo razlike.
A kao prvo i najbitnije neka sve nas taj cika Pera nauci kako se od nicega za 20-tak godina pravi imanje od cca 35.000 Ha......je svi mi smo paori , neko vise neko manje sposoban i svi mi smo nekako uvecali nase gazdinstvo ali bas toliko......voleo bi da nam oda tu tajnu !!!!!!


Jednom zamrznuto meso se ne može razmrzavati i prodavati kao sveže. Ni u Srbiji zemlji. Širite dezinformaciju ovuda godinama. Ne samo ti... Uvozi se i ide u preradu. Legenda kaže da jedan dovitljivi to onda opet izveze u EU, ako nije legenda aferim. Dalje ne raspravljam na ovu temu. Za nepravilnosti koje možeš dokazati nadležna je veterinarska inspekcija i Viši Državni Tužilac.

Matijević je tu gde je verovatno zato što je video dalje od gomile koja ga okružuje. Probaj nasamo da ga pitaš da ti otkrije tajnu uspeha, možda otvori dušu.
 
Jednom zamrznuto meso se ne može razmrzavati i prodavati kao sveže. Ni u Srbiji zemlji. Širite dezinformaciju ovuda godinama. Ne samo ti... Uvozi se i ide u preradu. Legenda kaže da jedan dovitljivi to onda opet izveze u EU, ako nije legenda aferim. Dalje ne raspravljam na ovu temu. Za nepravilnosti koje možeš dokazati nadležna je veterinarska inspekcija i Viši Državni Tužilac.

Matijević je tu gde je verovatno zato što je video dalje od gomile koja ga okružuje. Probaj nasamo da ga pitaš da ti otkrije tajnu uspeha, možda otvori dušu.

Ne bi smelo da se prodaje, ali se radi. Znam, jer sam na neki način učestvovao u tome.
A ti stvarno veruješ u rad inspekcije i tužilaštva? Ajde....
 
Nije mi samo jasno kakav to posao imaju pojedinci kada su ceo dan na Poljoforumu. Moje kolege koje mahom rade u maloj privredi(kod privatnika) nemogu ni u wc da idu kad hoće.
 
Ne, ovo je tema za prepucavanje i gledanje u tudj dzep i garavljenje tudjeg obraza.
 
Nije mi samo jasno kakav to posao imaju pojedinci kada su ceo dan na Poljoforumu. Moje kolege koje mahom rade u maloj privredi(kod privatnika) nemogu ni u wc da idu kad hoće.
Ja sam juče baš o tome razmišljao. Poznajem baš dosta povrtara, i eno ih u blatu, vade mrkvu, seku kupus, prebiraju luk i krompir, pakuju sve to, idu na pijacu skoro svaki dan. Ne znaju ni da postoji ovaj forum, a ne svaki dan da budu ulogovani.
 
Nazad
Vrh