Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

A ja cu se nacekati za pare. Predao sam 15.05. Citam sta pisem,strasno,veliku gresku pravim,evo ispravka,mi sto smo predali tog datuma i kasnije imacemo da cekamo dugo jos izgleda.
 
Poslednja izmena:
Koliko sam cuo sutra na b92 u 7:30h bi trebao da gostuje ministar,ako je tacno,ili neko iz ministarstva,na zahtev nekih nasih ljudi bice i pokrenuto pitanje subvencija da kaze pred svima ima li istine da je sledeca isplata tek u septembru jer novac za subvencije nije usao u budzet i ceka se rebalans.Ja koliko vidim najgore ministarstvo poljoprivrede IKADA.

- - - - - - - - - -

Znaci 500 mil je isplaceno u petak a 800 mil ce biti u ponedeljak kako rekose...aj da vidimo i to cudo...
 
Prošle godine sam predao za subvencije na datum 27. 5., ove godine 5.5. i broj zahteva mi je skoro isti...
ako sam prošle godine dobio u novembru, hoće li tako da bude i ove? :)
 
Upravo me zvala matičarka za stoku, izašla je uredba i ove godine će pravo na subvencije moći da ostvare oni koji imaju minimum 10 priplodnih ovaca, 5 koza, 2 krave i čini mi se da je rekla 3 krmače...Umatičenih naravno. Ja izvisi zbog jedne ovce .
Ali tako je to valjda u životu, pre ili kasnije izvisiš zbog neke ovce ;)
 
Poslednja izmena:
Predao 6.5 za osnovne podsticaje, ali nista od uplate... Verovatno su dosli do podne pa stali.
 
Nazad
Vrh