Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

kod se zovu trojice i traju 3 dana zavetina.ce bude pare vazno da smo mi posejali, sad kad budu, i pre dok nisu davali zivelo se kad dodju dobrodosle opusteno:ppozdrav:
 
E da meni država kaže plati kad platiš biće dobrodošlo...nego u dan obračunavaju.Ovde treba uzeti sve što možeš uzeti pa neka je i dinar i boriti se da bude na vreme majku im ga
 
Aj ti meni daj par iljada eura.Vratim ti kad ti vratim vidim ja da si ti neki opušten lik
 
e prijatelju kad bi se za sve vatao za glavu je...a de bi zavrsio.mozda se nekad i sretnemo na pojedno ,polako bice bice i men treba al bice.
 
Pa to su nase pare.zasto postoje datumi do kad se reghstruje dm. Zasto da ne moze sad?pa registruj kad stignes i pare kad daju.zasto isplatili za 5. A 8 ne?valjda ne gledaju na dan.na 15,mesec. A ne predam 8. I sad koce.ja moram sve u dan da predam a oni kad puste.tako mi rade za tov svinja,zao ovo po h, za osiguranje... ocigledno imas par h pa ladovina.meni osiguranje haos.za 1mesec da platim a oni kam daju.najbolje da ne daju jer daju bzv.ukinu sve pa kud koji

- - - - - - - - - -

Zasto da im dam za penziono,socijalno.dacu kad imam.nek pocnu oni da daju prvi a mene da cekaju.dacu kad vidim sta imam

- - - - - - - - - -

Ma jb ja mater ludu
 
Da li se mogu podneti zahtev za subvenciju mehanizacije konkretno freze ako nije fabricka tj. pravio je bravar koji mi moze dati fiskalni racun.
 
men pustili sad predo 5 .5.eto pare .

imam 5 ha moje i 7 sto radim od sl godine .ima da smahjim tudje na pola.bolje kupi nego.
dal ce rodi ili kao sto grad pobi.
 
U koliko si pele predao.Da li su isplaćene i za gorivo i vestak
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh