Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Danas legle pare za gorivo... hvala premijeru vučiću,iako nije u Srbiji već daleko u prijateljskoj nam americi sve funkcioniše kao sat
 
A da ga izljubis malo?steta sto ne mozes da mu se uvuces.pa bolje na karticu da se kupuje i odma cena 50 din dole nego sad da mu zavaljujes.hvala americi koji ubise nase blize-dalje rodjake.dal si lud pa tako pises nije ovo politika da hvalis zemlje! U pravu su albanci za takve
 
A da ga izljubis malo?steta sto ne mozes da mu se uvuces.pa bolje na karticu da se kupuje i odma cena 50 din dole nego sad da mu zavaljujes.hvala americi koji ubise nase blize-dalje rodjake.dal si lud pa tako pises nije ovo politika da hvalis zemlje! U pravu su albanci za takve
Samo opusteno druze:osmeh:mislim da je kolega Motoya vise kao ironiju napisao predhodni post,sve si pogresno svatio...:ppozdrav:
 
Kakav sat?za tov svinja cekam od februara,ovo aj poceli al dele za pola dana,za osiguranje jos ne moze da se preda, sa racunima od nafte i djubriva cista trgovina.javna cena nafta oko 3 din po kg/l i to da hvali

- - - - - - - - - -

Nafta/djubrivo oko 3 din kg/l*
 
Takvi ne zasluzuju ni socijalni program a kamoli ovo.nisam fan ni jednog lopova ni pre a niti cu posle ovih.bratske amere... to ti bzv.bice tebi bolje a onom ko je nastradao od tih bratskih?meni je ok i ovako,danas praznik pa malo dosade.
 
danas dedi stigne neko obavestenje za tov junadi 2013 30 komada nisu uredu papiri treba da vrati novac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!STRASNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
 
bas nam je lepo tako nam i treba a to sledece godine slusam otkako sam se rodio SVE SI U PRAVU SLAVISA a fanovi neka oproste ja im nemogu pomoci mozda neko drugi al dogodine
 
Ja sam predao za gorivo 7.5 i malo pre vidim legle parica. A za djubrivo sam predao skoro pa videcemo kada ce biti.
 
MPSV - ISPLATA SUBVENCIJA, BEOGRAD, (REGRES ZA GORIVO-KON. PR) Danas legao povracaj za gorivo. Sve predao 08,05 a jedino za gorivo uplatili...
 
Predao sam 11.05. sve (djubre,nafta,biljna proizvodnja) juce leglo SAMO za naftu!
 
Nazad
Vrh