Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Rebalans odmah posle disbalansa i dok se budzet disbalansira ce da se finansiramo iz sopstveni izvori,sto bi rekao Sojic:haha:
 
Da li neko možda zna do kada može da se preda za subvencije po ha, danas mi rekoše 30.06 ? :sta:
image-0001.jpg
 
Ja sam juce od dosade otisao do banke da proverim dali ima nesto uplaceno,kad ono uplaceno oko 12.5. Ne dobijam obavestenje od banke pa nisam ni znao :osmeh:
 
Od 20 maja pa do 15 jula se valjda predaje za subvencije za kvalitetna umatičena priplodna grla, a čuo sam da će da uvedu pravilnik da će uslov za dobijanje subvencije po grlu biti da se ima najmanje 10 priplodnih grla ( ovaca, koza, krava ) pa me zanima da li neko zna nešto konkretno, pošto je to valjda trebalo da se usvoji i objavi pre 20 maja...
 
Od 20 maja pa do 15 jula se valjda predaje za subvencije za kvalitetna umatičena priplodna grla, a čuo sam da će da uvedu pravilnik da će uslov za dobijanje subvencije po grlu biti da se ima najmanje 10 priplodnih grla ( ovaca, koza, krava ) pa me zanima da li neko zna nešto konkretno, pošto je to valjda trebalo da se usvoji i objavi pre 20 maja...

Nikakvo čudo.To bi bio jedan od koraka ka uništenju sitnih stočara koji čine 90% stočarske proizvodnje.
 
Neznam koliko je tacna informacija koju sam cuo ali kaze se da ce 5 posto subvencija po hektaru biti smanjeno zbog kupovine protivgradnih raketa.Ako to urade stvarno su djubrad.
 
Lepo, znamo gde zivimo nije me uopste iznenadilo, kod nas je sve moguce, dok se ne preselimo negde gde cene proizvodjace hrane, njima je sve bolje od domaceg nase je dobro kada je gratis, neka oni rade a mi svi da odemo lepo na socijalnu pomoc, jer je ona tacna i ne kasni ni minut,:bravo:
 
Možda je :off_topic: a možda i nije...

Šta očekivati od ove vlasti? Koja se telePROMtuje, strance naziva malim žutim mravima, mortadelom, parizerom, lete bespilotnim vazduPLOHOVima, u Dubaju, najvećem gradu Evrope u uvce im svira Beethoven lično...
Ma ima da nas nema!
 
Nazad
Vrh