Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Meni legle od osiguranja. ostalo jos za svinje.
 
Za svinje nikom nista,kao ni meni nije uplaceno,a? 31.12.2014 predao i kad sam zvao prosle nedelje kazu da ce biti uplaceno u ove tri isplate,izgleda sve se odugovlaci...dosta je ostalo za taj 25.mart...samo da pare ne ispare!
 
Vi ste bar nešto dobili, a ja ni za Osnovne (biljna proizvodnja) podsticaje nisam dobio ni prošli put, a evo ni danas, a o gorivu i veštaku da ni ne pričam, malopre proverio stanje na računu SMS porukom (Vojvođanska Banka)...
Predao krajem Maja za Biljnu i gorivo, a za veštak jesenas...
Ne znam kome da se obratim da se raspitam šta nije u redu, jer mi se kod onih šalteruša u Rumu baš i ne ide, zadnji put smo se burno rastali...
Jedna je samo izuzetak, ljubazna koliko se može, jer i s ove druge strane šaltera ima nas svakakvih...
 
Cudi me da za biljnu i gorivo nisi dobio posto si predao jos maja. Idi do trezora da vidis sta se dasava. Da li ti je obnovljeno gazdinstvo za 2015godinu i ako jeste dali si registrovan kao komercijalno gazdinstvo???
 
Cudi me da za biljnu i gorivo nisi dobio posto si predao jos maja. Idi do trezora da vidis sta se dasava. Da li ti je obnovljeno gazdinstvo za 2015godinu i ako jeste dali si registrovan kao komercijalno gazdinstvo???
Komercijalno...
Ma jesam, s tim da od stoke posedujem pernate živine, konja, dve mačke i kera (krave obrisane)...
Broj članova domaćinsva, nosilac, prijavljene površine, SE NE MENJAJU, samo prepisujem od prethodne godine...
Normalno, kada sam predavao za Biljnu i račune za gorivo, potpisao se na onaj Formular da sam predao i kada i to je to...
Ne mogu da nađem duplikat Formulara za Biljnu proizvodnju, jer sam tražio da mi i njega pečatira i potpiše da je primila, a SAD SAM GA ZAGUBIO...::jako_besan::
Evo sad čitam da ima i kolega (baneboss75) koji su u istoj situaciji, tj. da su dobili ćorak (među oči)...
 
Nazad
Vrh