Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Subvencija po hektaru uplacena jos prosle godine u maju ili junu(ne secam se)vestak i gorivo predao 2.novembra,za vestak dobio pre mesec dana a gorivo danas :ppozdrav: :cool:
 
Savet umesto komentara: cekaj i dalje da novac legne, a ako ne legne, pozovi upravu za agrarna placanja pa ce ti biti receno.
 
Da nikako za ove necu glasati ima da glasam za ligu pa makar me krali ali barem moji da me kradu pa ce mi savest biti mirnija ovako Beogradu necu da dajem Danak
Izj....i za bikove za subvencije za porez za odvodnjavanje a njive plivaju .
 
I meni konačno uplaćeno 6000 po hektaru.Predao sam 22.maja prošle godine.Zahvaljujem se vladi,a posebno dragom pemijeru vučiću,što su nad prosečnim radom u veoma teškom satanju u državi,ipak uspeli da mi isplate obećane subvencije za 2015.godinu:osmeh:.Naravno na sledećim izborima neću glasati za njih.
 
Juče uplaćeno 6000 po hektaru. Nije prošlo ni godinu dana otkad sam predao. Pozdravljam veliki uspeh ove vlade. Sad polako da zatvaramo temu. Predlažem da se tema subvencije poljoprivredi 2016 privremeno zamrzne do jula 2017. Tada ćemo opet moći da pišemo kako su legle neke pare.
 
Nazad
Vrh