Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Neke banke kad šalju izveštaj o uplati napišu ko je uplatio i na osnovu čega. Ja nemam to ali se zna koliko za šta sleduje. Mada nije ni bitno sve dok se uplaćuje.
 
Slažem se na kraju je bitno da se to naplati... ali dok ne isplate sve, dešava se da podjednako sleduje za veštak i gorivo, pa ako ne piše jasno nastane zabuna.
Ali očigledno to zavisi od banke.
Hvala za informacije
 
Kod nas je trenutno akcija inspekcije, proveravaju gazdinstva koja nisu u pdv-u i češljaju sve od 2010 do današnjeg dana. Te 2010 i 2011 sam bio(imao račun) u Vojvođanskoj banci. Odem tamo i tražim izvod od 2010 do tog dana kad sam bio. Ona mi odštampa ono sve neki brojevi, nit naziv firme, nit u vezi čega je, samo iznos mogu da protumačim. Ja je pitam da mi kaže ko je uplatio tog i tog datuma 2010. godine jer na izvodu ne piše. Kaže ne mogu toliko u nazad da otvore transakciju da bi videli ko je išta je, to što imaš na izvodu to ti je. Sva sreća posle sam se setio od koga je uplata pošto nije bila mala suma pa mi je ostala u sećanju... E sad možda je to do ove naše filijale u selu, nisu updejtovali programe...
 
Posto sam radio u banci, mogu da Vam kazem da nema sanse da u razlicitim filijalama bude drugacije prikazan izvod.
Generalno sve zavisi od softwera koji koriste i sta su od njega trazili(koje opcije su im napravljene i postoje za prikaz i koriscenje) kad su ga porucivali.
Posto razlicite banke koriste razlicite softwere, moguca su odstupanja.
Ali ako uplatilac u ovom slucaju Ministarstvo, upise podatke o uplati(osnov), trebalo bi da se on preslika na izvodu banke.
 
Kad sam pre neki dan u St.Pazovi obnavljao gazdistvo pitao sam posto mi je do sad samo za vestak uplaceno receno mi je da ostatak para ce biti isplacen 28.marta.
 
Ja ne razumem trebalo je da legne za 1.95 ha koji su prijavljeni znaci oko 12.000 kad ono danas na kartici 8300 uplata koja li je matematika da li neko nesto pretpostavlja, sobzirom da je 11850 leglo jos prosle godine za djubre i naftu????
 
Nazad
Vrh