Subvencije poljoprivredi za 2015 godinu

Ajde da vam malo pojasnim.....Odeljenje za poljoprivredu u SO Sombor, još uvek nije raspisalo licitaciju za proizvodnu 2016 godinu !!!!!!!!!!!!!!!
Naši sugrađani mislim na opštinu Sombor i naseljena mesta (da ne nabrajam po imence jer ih ima 16) nisu dirali tj; obrađivali državnu zemlju jer su čekali licitaciju, a onda se našao neko pametan i došao iz druge opštine (Srbobran, odakle je naš član Kris 80) i kako ste i sami čuli u snimku, uzorao oko 2300 Ha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I tu sad nastaje problem..........što bi neki drugi radili zemlju pored nas samih............:sta:
 
A ja gledam snimak spominje se Srbobran i Srbobranska firma.Ovi traktori su mi skroz nepoznati i ime ove firme.:sta::sta::sta:
 
@Kameni

Ajde budi ljubazan, pa nas obavesti, molim te, kad konačno neko uzme tu zemlju zakonito. Živo me interesuje rasplet trilera u kome će na kraju pobediti pravda :)
 
Извини молим те исто тако како је тај неко узео тих 2000 Ха су на сличан начин и ови твоји поштени паори хтели да узму без лицитације ту исту земљу ЛЕТОС и да је на поштен начин обрађују. Па су изгледа налетели на неког јачег играча и издували, па им сада криво и траже неку правду. Да има правде сви би они лепо били похапшени, па осуђени, па би мало гулили за превару коју су покушали да ураде....
 
Bolje mali bata da radi,nego lokalni tajkuni. Ako bata bude radio on nece po selu nabijati arendu,za raliku od nekih koji kazu "bitan je prosek arende".
Bilo bi najbolje da rade gradjani,ali posteno i da se plati.
Male batice su pametnije od seljaka i znaju da je bolje jedno jutro za dz raditi,nego raditi dva ali drugo po paprenoj ceni i vijati prosek.
 
Ja sam danas imao turneju do Bg, Smederevo, Požarevac, razgledao našu lepu ..... SRBIJU...... pa i nisam upućen baš u detalje..... ima članova koji su bili na protestu pa možda malo više znaju..............
A ja kao i mnogi čekam da raspišu licitaciju....:ppozdrav:
 
Bolje mali bata da radi,nego lokalni tajkuni. Ako bata bude radio on nece po selu nabijati arendu,za raliku od nekih koji kazu "bitan je prosek arende".
Bilo bi najbolje da rade gradjani,ali posteno i da se plati.
Male batice su pametnije od seljaka i znaju da je bolje jedno jutro za dz raditi,nego raditi dva ali drugo po paprenoj ceni i vijati prosek.
Pa zar dosad ta zemlja nije bila placana kad je bolje da je radi mali bata za dzabe?
 
Novo izvlacenje srecnih dobitnika je kraj februara ,a poslednje kraj marta. Tako su bar najavili ,januar ,februar i mart. Kraj januara su ispostovali i tada je bilo dosta srecnih dobitnika medju kolegama sa foruma,koji su se i javili u temi da je bilo uplata..
 
Nazad
Vrh